Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Apartány Danubio - Olimpia

Itálie, Benátsko, Bibione

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
23 °C - Jasno
23 °C - Jasno
Cena za osobu od 1 995 Kč

Dostupných: 20 zájezdů Zobrazit zájezdy

Stravování

Bez stravy.

Ostatní

Postýlka: na vyžádání pro dítě do 3 let, 14 €/ týden (bez ložního prádla), příp. možno vzít vlastní.
Zvíře: povoleno jen malé (do 5 kg), na vyžádání, zdarma.
Pobyt: sobota/ sobota (3/6-9/9), příjezd možný každý den, min. 5 nocí (do 3/6 a po 9/9).

Popis

Zahrada, bazén.
Písečná s pozvolným vstupem do moře, plážový servis (1 slunečník + 2 křesla/ apartmán) zahrnut v ceně pobytu. Parkování: 1 místo/ apartmán.

Ubytování

Apartmány jsou standardně zařízeny, vždy s vybaveným kuchyňským koutem, mikrovlnná trouba, SPR+WC, TV, balkon nebo terasa. Klimatizace v B4, B6, C6-1, C6-2, C6-3, D7. #B4: (ULISSE, max. 4 osoby)/# ložnice s dvojlůžkem a jedním lůžkem, denní místnost s rozkládacím lůžkem a kuchyňským koutem. Klimatizace. #B6: (ULISSE, max. 6 osob)/# ložnice s dvojlůžkem a patrovým lůžkem, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem. Klimatizace. #C6: (ACHILLE, max. 6 osob)/# ložnice s dvojlůžkem, ložnice s patrovým lůžkem, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem. #C6-1: (ACHILLE, max. 6 osob)/# ložnice s dvojlůžkem, ložnice s patrovým lůžkem, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem. Klimatizace. #C6-2: (OLIMPIA, max. 6 osob, dvoupodlažní apartmán)/# v přízemí – ložnice se dvěma lůžky, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, SPR+WC, terasa se zahrádkou. V patře - ložnice s dvojlůžkem, SPR+WC. Klimatizace. #C6-3: (OLIMPIA, max. 6 osob, v přízemí)/# ložnice s dvojlůžkem, ložnice se dvěma lůžky, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, 2x SPR+WC, terasa s větší zahrádkou. Klimatizace. #D7: (DANUBIO, max. 7 osob, dvoupodlažní apartmán)/# v přízemí – ložnice s jedním lůžkem, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, terasa s krbem. V patře – ložnice s dvojlůžkem, ložnice se dvěma lůžky, SPR+WC. Klimatizace.

Poloha

Rozsáhlejší areál se nachází v klidné části letoviska. Část DANUBIO je složena z vilek D7, část OLIMPIA má vilky typu C6-2, C6-3. Na okraji části OLIMPIA jsou dále třípatrové domy ACHILLE (typ C6, C6-1) a ULISSE (typy B4 a B6).

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat