Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Villaggio Danubio e Olimpia

Itálie, Benátsko, Bibione

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
23 °C - Možnost deště
Cena za osobu od 1 945 Kč

Dostupných: 58 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Apartmány se nacházejí v několika areálech - Danubio, Olimpia a Achille e Ulisse, které jsou umístěny blízko sebe, v klidné zelené části Bibione Spiaggia, cca 1 km od pláže. Klientům jsou k dispozici bazény, parkoviště a zdarma plážový mikrobus. Apartmány jsou vybaveny mikrovlnnou troubou, TV a kávovarem, některé jsou klimatizované. Pobyt s malým pejskem povolen (na vyžádání při rezervaci).

Popis

Venkovní bazén, parkoviště, zahrádka, pes povolen, TV, mikrovlnná trouba, klimatizace, terasa / balkón.

Stravování

Bez stravy.

Ubytování

Typ B4 bilo(4): apartmán s klimatizací - obývací pokoj s rozkládacím jednolůžkem a kuchyňským koutem, třílůžkový pokoj, koupelna, balkon
Typ B6 bilo(6): apartmán bez klimatizace - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, čtyřlůžkový pokoj (jedna palanda), koupelna, balkon
Typ C6 trilo(6): apartmán v Condominio Achille, s klimatizací - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, dvoulůžková ložnice a pokojík s palandou, koupelna, balkon.
Typ C2-6 trilo(6): apartmán v přízemí, s klimatizací - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, dvoulůžková ložnice a pokoj se dvěma lůžky, 2x koupelna, prostorná zahrádka.
Typ C1-6 trilo(6): dvoupodlažní apartmán s klimatizací - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, dvoulůžková ložnice a pokoj se dvěma lůžky, 2x koupelna, terasa a zahrádka v přízemí.
Typ D7 quadri(7): dvoupodlažní apartmán s klimatizací - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, jednolůžkový pokoj, terasa s krbem v přízemí, dvě dvoulůžkové ložnice a koupelna v patře.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat