Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Villaggio Delfino

Itálie, Benátsko, Bibione

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
7 °C - Oblačno
7 °C - Oblačno
Cena za osobu od 3 780 Kč

Dostupných: 52 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Krásný, moderně vybavený komplex vilek Villaggio Delfino se nachází v klidné, zelené části letoviska, cca 350 m od pláže. Klientům je k dispozici parkoviště a velká zahrada, wifi připojení zdarma (kromě typu C1-6). Povolena malá domácí zvířata za poplatek 40 €/týden. Na vyžádání při rezervaci možnost objednání plážového servisu (slunečník + 1 lehátko a 1 křesílko od 4. řady) v termínu od 3.6 - 8.9 za poplatek 58 €/týden, v období 20.5 - 2.6 nebo 9.9 - 24.9 za poplatek 44 €/týden. Pro skupinu mladých lidí kauce je ve výši 300 EUR/apartmán Povinně se platí pobytová taxa - ca. EUR 0.50/osoba/den.

Popis

Parkoviště, zahrádka, wi-fi, pes povolen, TV, trezor, mikrovlnná trouba, topení, klimatizace, terasa / balkón.

Stravování

Bez stravy.

Ubytování

Typ B bilo(5): apartmán v přízemí, kompletně zrenovovaný. Obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím lůžkem pro 2 osoby, třílůžková ložnice, sociální zařízení. TV, trezor, klimatizace, mikrovlnná trouba, kryté parkovací místo.
Typ C trilo(6): apartmán v přízemí nebo v 1.patře, kompletně zrenovovaný. Obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím lůžkem či pohovkou pro 1 osobu, třílůžková ložnice a pokoj se 2 lůžky, sociální zařízení. TV, trezor, klimatizace v každém pokoji, mikrovlnná trouba, parkovací místo.
Typ C1-5 trilo(5): dvouúrovňová vilka, kompletně zrenovovaná. V přízemí obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím lůžkem nebo pohovkou pro 1 osobu, veranda a oplocená terasa, v 1.patře dvoulůžková ložnice a pokoj se 2 lůžky, sociální zařízení. TV, klimatizace, kávovar, mikrovlnná trouba a parkovací místo.
Typ C1-6 trilo(6): dvouúrovňová vilka, jednoduše zařízená, s parkovacím místem. V přízemí obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím lůžkem pro 2 osoby, krytá terasa, v 1.patře dvoulůžková ložnice a pokoj se 2 lůžky, sociální zařízení. Tento apartmán je bez wifi, TV, trezoru, klimatizace a mikrovlnné trouby.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat