Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Rezidence Delfino

Itálie, Benátsko, Bibione

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
2 °C - Oblačno
2 °C - Oblačno
Cena za osobu od 2 090 Kč

Dostupných: 78 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

250 m od široké písečné pláže nachází se v části Spiaggia přímo v centru poblíž restaurací a kaváren.
Residence se nachází přímo v centru střediska Bibione v části Spiaggia, vzdálenost od moře je 250 m a obchod je v přízemí domu.

Stravování

Vlastní.

Ubytování

Čtyř patrová budova jednoduše, ale velmi příjemně zařízena s výtahem. Apartmány jsou vybaveny kávovarem na americkou kávu, mikrovlnnou troubou, TV, Wi-Fi ve společných prostorách za poplatek, pro typ AP2/6 vyhrazeno parkovací místo. Klimatizace pouze o typu AP2/6.Studio pro 2 osoby (ST2) – jeden pokoj s kuchyňským koutem a výsuvným manželským lůžkem pro 2 osoby, příslušenství, malý balkon.Studio pro 3 osoby (ST3) – jeden pokoj s kuchyňským koutem a výsuvným manželským lůžkem pro 2 osoby, 1 lůžko a příslušenství, malý balkon.Apartmán pro 6 osob (AP2/6) – obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice se manželskou postelí, pokoj s palandou, příslušenství, malý balkon, klimatizace.
Jeden pokoj s kuchyňským koutem a výsuvným manželským lůžkem pro 2 osoby, příslušenství, malý balkon. Je vybaven kávovarem na americkou kávu, mikrovlnnou troubou, TV, Wi-Fi ve společných prostorách za poplatek.
Jeden pokoj s kuchyňským koutem a výsuvným manželským lůžkem pro 2 osoby, 1 lůžko a příslušenství, malý balkon. Je vybaven kávovarem na americkou kávu, mikrovlnnou troubou, TV, Wi-Fi ve společných prostorách za poplatek.
Obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice se manželskou postelí, pokoj s palandou, příslušenství, malý balkon, klimatizace. Je vybaven kávovarem na americkou kávu, mikrovlnnou troubou, TV, Wi-Fi ve společných prostorách za poplatek.

Ostatní

Jedna z nejoblíbenějších kapacit našich klientů díky své poloze přívo v centru letoviska a hlavně dobré ceně. Doporučujeme včasnou rezervaci.
Velmi oblíbené ubytování klimatizace plážový servis sportovní a zábavné vyžití.
Poznámka: V ceně pobytu je plážový servis (1 slunečník a 2 lehátka/apartmán) od 4. řady dále.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat