Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Residence Eco Palace

Itálie, Benátsko, Bibione

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
9 °C - Možnost deště
9 °C - Možnost deště
Cena za osobu od 4 095 Kč

Dostupných: 46 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Zcela nová residence Eco Palace leží přímo u hlavní nákupní třídy v centru letoviska Bibione Spiaggia, přibližně 300 m od písečné pláže. Všechny apartmány jsou pohodlně zařízeny a mají TV Sat, mikrovlnnou troubu, bezpečnostní dveře, trezor, pračku a myčku, klimatizaci a kryté parkovací místo pro 1 auto. Od poloviny května do poloviny září zahrnuje cena plážový servis: slunečník, lehátko a křesílko pro každý apartmán (od 4.řady a dál).

Popis

Parkoviště, pes zakázán, pračka, myčka, TV, trezor, mikrovlnná trouba, klimatizace, terasa / balkón.

Ubytování

Typ B Klima bilo(5): obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou pro dvě osoby, třílůžková ložnice, koupelna a prostorný balkon.
Typ Cm 6+1 Klima trilo(6): střešní patrový apartmán s mansardou. Ve 2.patře obývací místnost s kuchyňským koutem a pohovkou, ložnice s dvoulůžkem a rozkládacím křeslem pro 1 osobu, koupelna a prostorný balkon. V podkroví třílůžkový pokoj a střešní sluneční terasa.
Typ Cm 5+2 klima trilo(6): střešní patrový apartmán s mansardou. Ve 2.patře obývací místnost s kuchyňským koutem a pohovkou pro 2 osoby, ložnice s dvoulůžkem, koupelna a prostorný balkon, nahoře v podkroví třílůžkový pokoj.

Stravování

Bez stravy.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat