Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Rezidence Eva

Itálie, Benátsko, Bibione

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
7 °C - Oblačno
7 °C - Oblačno

Ubytování

Rezidence nabízí příjemné ubytování v apartmánech typu BILO a TRILO. Bližší informace naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky.
BILO 4.
Obsazenost 2-4 osoby, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím lůžkem, ložnice s manželským lůžkem, vlastní soc. zařízení, balkon, parkovací místo.
TRILO 5.
Obsazenost 4-5 osob, renovovaný apartmán, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím lůžkem pro 1 osobu, ložnice s manželským lůžkem, pokoj s palandou, vlastní soc. zařízení, balkon, parkovací místo.

Poloha

Apartmánový dům Eva se nachází přímo na hlavní příjezdové cestě Corso del Sole, asi 300 m od pláže a nedaleko hlavní nákupní zóny letoviska Bibione. Krátkou procházkou se dostanete do centra, které je bohaté na kavárny, restaurace, diskotéky. Rezidence je vhodným výběrem na letní dovolenou pro rodiny s dětmi, mladé i starší páry.
Od moře: 300.
Od centra: 200.

Stravování

Vlastní, můžete využít nabídky místních restaurací.

Ostatní

20% sleva při zakoupení zájezdu do 15.2.2017.
Tipy: Caorle: malebné městečko s historickým centrem, původně vesnicí rybářů a pastevců. Benátky: okouzlující Benátky – město postavené na mnoha ostrůvcích, oddělenými od sebe sítí kanálů. Aquapark Lido Di Jesolo: vodní park plný tobogánů a atrakcí pro děti a dospělé.

Popis

Rezidence s výtahem nabízí ubytování ve standardně zařízených apartmánech s balkonem. U rezidence najdete parkoviště.
Písečná: asi 300 metrů od rezidence, s pozvolným vstupem do moře. Možnost dokoupení plážového servisu - 40-70 EUR/týden (více informací na místě).

Sport a zábava

Jízda na kole či kolečkových bruslích, beach volejbal. Bohaté společenské vyžití: kavárny, restaurace, pizzerie, diskotéky. Pro děti: lunapark, prolézačky, skákadla, in-line buslení.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Benátsko nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat