Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Residence Ferrari

Itálie, Benátsko, Bibione

Residence Ferrari (hlavní fotografie)

10% sleva až

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
10 °C - Zataženo
10 °C - Zataženo
Cena za osobu od 3 150 Kč

Dostupných: 46 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Nedávno postavený, moderní rekreační komplex Residence Ferrari je vzdálený 200 m od písečné pláže, blízko centra letoviska Bibione Spiaggia. Pro hosty je k dispozici bazén s dětským bazénkem a velká oplocená sluneční terasa, vyhrazená parkovací místa, výtah. Všechny apartmány disponují prostorným balkonem/terasou a jsou moderně zařízené (TV, kávovar, mikrovlnná trouba), některé s klimatizací (typ B1-5, C-6, C1-6). Pobyt s malým pejskem povolen (na vyžádání při rezervaci). Na místě se povinně platí pobytová taxa cca EUR 0.50/osoba/den.

Ubytování

Typ B5 bilo(5): obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, pokoj se 3 lůžky, sociální zařízení, balkón.
Typ C6 trilo(6): obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, dva dvoulůžkové pokoje (v jednom může být palanda), sociální zařízení, balkón a klimatizace.
Typ B1-5 bilo(5): obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, pokoj se 3 lůžky, sociální zařízení, balkón a klimatizace.
Typ C1-6 trilo(6): obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, dva dvoulůžkové pokoje (jeden s palandou), sociální zařízení, sluneční terasa a klimatizace.

Stravování

Bez stravy.

Popis

Venkovní bazén, bazén pro děti, parkoviště, výtah, pes povolen, TV, trezor, mikrovlnná trouba, klimatizace, terasa / balkón.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat