Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Firenze

Itálie, Benátsko, Bibione

Ubytování Hotel
Počasí
7 °C - Možnost deště
7 °C - Možnost deště

Stravování

 • Stravování probíhá formou plné penze
 • Snídaně formou bufetu
 • Oběd formou výběru z menu o 3 chodech, salátový bufet
 • Večeře formou výběru z menu o 3 chodech, salátový bufet
 • Nápoje nejsou zahrnuty v ceně.

Popis

Hotel Firenze je vybaven recepcí, barem, restaurací, venkovním bazénem, dětským bazénem, Wi-Fi, parkovištěm a výtahem.

Sport a zábava

Doporučujeme navštívit úterní dopolední trhy v Bibione, aquapark Aquasplash v Lignano, Guliverlandia (představení cvičených lachtanů a další – v Lignano). Dále je možné si vyzkoušet vodní sporty, windsurfing, můžete si vypůjčit vodní šlapadla, kajaky, vodní lyže. Mezi další vyžití v Bibione patří také rybaření, tenis, plážový volejbal, fotbal, košíková, stolní tenis, golf (8 km), minigolf, jízda na koni, půjčovny kol, kolečkové brusle, diskotéky, karaoke, lunapark v Bibione, motokáry (v Lignanu). Delegát nabízí fakultativní výlety jako jsou Benátky, Benátské ostrovy + nám. Sv. Marka, Terst, Miramare a Aquilea, Verona, Padova, Grado, Portogruaro, aquapark v Lignanu a další. Bibione se také pyšní termálními lázněmi Bibione Thermae – voda s obsahem uhlovodíků o teplotě 52°C.

Ubytování

Jednolůžkový pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením, fénem, klimatizací, telefonem, SAT/TV, trezorem, Wi-Fi a balkonem.

Dvoulůžkový pokoj s možností 1 přistýlky je vybaven vlastním sociálním zařízením, fénem, klimatizací, telefonem, SAT/TV, trezorem, WiFi a balkonem.

Ostatní

 • Domácí zvířata nejsou povolena
 • Doprava vlastní i autobusová
 • Cestovat můžete s platným OP
 • Děti musí mít platný OP nebo vlastní cestovní pas
 • Check in 12.00 - 16.00 hod., check out do 10.00 hod.
 • Při autobusové dopravě je velmi brzký ranní příjezd a na cestu zpět pozdější odjezd v podvečerních - večerních hodinách.

Poloha

Letovisko leží v severovýchodní části Itálie směrem na Terst, je nejbližším střediskem italského Jadranu pro české turisty. Bibione leží v oblasti Veneto. Letovisko Bibione je díky své 8 km dlouhé a velmi pěkně udržované písečné pláži s pozvolným vstupem do moře ideální především pro malé děti, zdravotně postižené a neplavce. Pláž je tvořena výhradně velmi jemným světlým pískem. Pláž je každodenně udržována, k dispozici jsou sprchy a WC, hřiště pro plážový volejbal a fotbal, půjčovny vodních šlapadel i dětské atrakce v podobě houpaček, prolézaček atd. Bibione se pyšní též několika oceněními „modrou vlajkou“, které je udělováno mezinárodní neziskovou organizací Nadace pro ekologickou výchovu za čistotu pláží. V Bibione si mohou návštěvníci vybrat z celé řady zábavy - diskotéky, bary, lunapark pro děti, půjčovnu jízdních kol, skútrů atd. Tento hotel s bazénem se nachází 300 m od pláže a pouhých 50 m od náměstí, obchodů, restaurací a barů.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Benátsko nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat