Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Rezidence Furlan

Itálie, Benátsko, Bibione

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
8 °C - Oblačno
8 °C - Oblačno

Ostatní

Velmi oblíbená residence pro svou polohu přímo v centru letoviska, před nedávne proběhla kompletní rekonstrukce objektu.
Klimatizace plážový servis Wi-Fi za poplatek zábavné a sportovní vyžití.
Poznámka: V ceně pobytu je plážový servis (1 slunečník a 2 lehátka/apartmán) od 4. řady dále.

Poloha

250 m od široké písečné pláže nachází se v části Spiaggia přímo v centru velké množství obchodů a restaurací.
Apartmánový dům leží přímo v centru letoviska Bibione Spaggia, proto je výborným výchozím bodem pro večerní procházky po centru letoviska. Pláž je vzdálena 250 m.

Ubytování

Rezidence prošla rekonstrukcí, jedná se o 3. patrovou budovu bez výtahu a ve společných prostorách je za poplatek k dispozici Wi-Fi, parkovací stání pouze pro apartmán AP1/5. Apartmány jsou útulně zažízeny a vybaveny TV, mikrovlnnou troubou, kávovarem na americkou kávu, trezorem, klimatizací. Apartmán pro 4 osoby (AP1/4) obývací místnost s kuchyňským koutem, ložnice s manželským lůžkem a 2 lůžky, příslušenství, balkon. Apartmán pro 5 osob (AP1/5) obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice s manželským lůžkem a 1 samostatným lůžkem, příslušenství, balkon.
Obývací místnost s kuchyňským koutem, ložnice s manželským lůžkem a 2 lůžky, příslušenství, balkon. Je vybaven TV, mikrovlnnou troubou, kávovarem na americkou kávu, trezorem, klimatizací.
Obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice s manželským lůžkem a 1 samostatným lůžkem, příslušenství, balkon. Je vybaven TV, mikrovlnnou troubou, kávovarem na americkou kávu, trezorem, klimatizací..

Stravování

Vlastní.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Benátsko nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat