Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Residence Gavitello

Itálie, Benátsko, Bibione

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
21 °C - Déšť
Cena za osobu od 3 345 Kč

Dostupných: 79 zájezdů Zobrazit zájezdy

Popis

Venkovní bazén, bazén pro děti, parkoviště, pračka, myčka, TV, klimatizace, terasa / balkón.

Ubytování

Typ B bilo(4): ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s pohovkou a kuchyňským koutem, sociální zařízení, terasa, TV.
Typ B1 bilo(5): ložnice s manželskou postelí a jednolůžkem, obývací pokoj s pohovkou a kuchyňským koutem, sociální zařízení, terasa, TV, klimatizace.
Typ B2 bilo(5): ložnice s 3 lůžky, obývací pokoj s pohovkou a kuchyňským koutem, sociální zařízení, terasa, TV, klimatizace. Apartmán je zrenovovaný.
Typ C trilo(5): ložnice s manželskou postelí, ložnice s patrovou postelí, obývací pokoj s pohovkou a kuchyňským koutem, sociální zařízení, terasa, klimatizace, TV.
Typ D1 quadri(7): ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s pohovkou a kuchyňským koutem, sociální zařízení, balkon. V podkroví se dále nachází ložnice s manželskou postelí, ložnice se dvěma lůžky, klimatizace, TV, myčka, pračka, toaleta.

Poloha

Residence Gavitello se nachází v letovisku Bibione Pineda kousek od přístavu a nedaleko pláže. Klientům je k dispozici bazén, dětský bazén a parkoviště. Apartmány mají vlastní sociální zařízení, TV, balkon a kromě typu B bilo 4 také klimatizaci. Typ B2 je renovovaný. Typ D1 je mezonetový, v nejvyšším patře, v podkroví s vnitřním schodištěm a má dvojí sociální zařízení. V ceně je zahrnutý plážový servis (slunečník + lehátko a křesílko).

Stravování

Bez stravy.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat