Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Villaggio Gelsomini

Itálie, Benátsko, Bibione

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
10 °C - Oblačno
10 °C - Oblačno
Cena za osobu od 2 745 Kč

Dostupných: 111 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Velmi pěkné villaggio s 20 apartmány ve třech řadových vilkách se nachází v centrální části Bibione Spiaggia. V komplexu k dispozici bazén pro děti i dospělé, wifi za poplatek ve veřejných prostorách, zahrada a vyhrazená parkovací místa, v každém apartmánu je i mikrovlnná trouba, TV a kávovar. Celý komplex byl nedávno kompletně zrekonstruován. Během sezony mohou hosté využívat také svoz na pláž zdarma. Novinka 2018: půjčení povlečení a ručníků při příjezdu zdarma (případná výměna během delšího pobytu za poplatek - povlečení 8 €/os., ručníky 7 €/os.), nutno požádat o ně v agentuře při příjezdu. Na místě se povinně platí pobytová taxa cca EUR 0.50/osoba/den.

Ubytování

Typ C trilo(6): apartmány v prvním patře. Obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem, dva dvoulůžkové pokoje, koupelna a balkon.
Typ C1 trilo(6): apartmány v přízemí. Obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem, dva dvoulůžkové pokoje, koupelna a malá zahrádka.
Typ C2 trilo(6): dvoupatrový apartmán. Obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem, dva dvoulůžkové pokoje, dvě koupelny a malá zahrádka.

Stravování

Bez stravy.

Popis

Venkovní bazén, bazén pro děti, parkoviště, zahrádka, pes povolen, TV, trezor, mikrovlnná trouba, topení, klimatizace, terasa / balkón.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat