Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Rezidence Gemini

Itálie, Benátsko, Bibione

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
20 °C - Jasno
20 °C - Jasno

Ostatní

20% sleva při zakoupení zájezdu do 15.2.2017.
Tipy: Caorle: malebné městečko s historickým centrem, původně vesnicí rybářů a pastevců. Benátky: okouzlující město postavené na mnoha ostrůvcích, oddělenými od sebe sítí kanálů. Aquapark Lido Di Jesolo: vodní park plný tobogánů a atrakcí pro děti a dospělé.
Info: Check-in: 17.00-20.00 hod. / check-out: 9.00 hod.

Poloha

Rezidence Gemini se střešním bazénem, na klidném místě, v Bibione - Pineda Via Agavi 28, jen cca 100 od písčité pláže. Nezanedbatelnou výhodou Bibione je jeho poloha na pobřeží Jaderského moře a tedy i malá vzdálenost z ČR. Dlouhé, ploché pobřeží s překrásnými písečnými plážemi s pozvolným a bezpečným vstupem do moře.
Od moře: 150.

Popis

K vybavení objektu patří výtah (část budovy bez výtahu), kryté parkovací místo pro každý apartmán a na střeše bazén pro dospělé, dětský bazén a solární terasa.
Písečná: asi 150 m od rezidence, jemný, zlatavý písek. Soukromé i volně přístupné pláže.

Sport a zábava

Vodní a plážové sporty jako beach volejbal, půjčovna šlapadel na pláži. Pro děti: prolézačky a další atrakce na pláži.

Ubytování

Moderně zařízené apartmány se střešním bazénem pro dospělé a pro děti, solární terasa, Parkování zajištěno, 1 byt=1 místo. Domácí mazlíčci nejsou povolení. Bližší informace naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky.
BILO 4.
Obsazenost 2 až 4 osoby, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem, ložnice s manželskou postelí, sociální zařízení, balkon.
BILO 5PT.
Obsazenost 3 až 5 osob, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem, ložnice se třemi lůžky, sociální zařízení. Apartmán se nachází v přízemí a má předzahrádku.
BILO 5AC.
Obsazenost 3 až 5 osob, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem, ložnice se třemi lůžky, sociální zařízení s balkoném a s klimatizaci.
TRILO 5AC.
Obsazenost 3 až 5 osob, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem, ložnice s manželskou postelí, druhá ložnice se dvěma samostatnými lůžky, sociální zařízení s balkonem a s klimatizací.
TRILO 6.
Obsazenost 4 až 6 osob, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem, ložnice s manželskou postelí a jedním samostatným lůžkem, druhá ložnice se dvěma samostatnými lůžky, sociální zařízení, balkon.
TRILO 6PT.
Obsazenost 4 až 6 osob, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem, ložnice s manželskou postelí, druhá ložnice se dvěma samostatnými lůžky, sociální zařízení. Apartmán se nachází v přízemí a má předzahrádku.
QUADRI 7.
Obsazenost 5 až 7 osob, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem, dvě ložnice s manželskou postelí, další ložnice s jedním lůžkem, dvě sociální zařízení, balkon. Apartmány jsou buď v přízemí - s předzahrádku, či v prvním patře - s terasou.

Stravování

Vlastní. Doporučujeme návštěvu místních restaurací s širokou nabídkou jídel.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Benátsko nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat