Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Rezidence Giudecca

Itálie, Benátsko, Bibione

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
5 °C - Déšť
5 °C - Déšť

Ubytování

Apartmány: Bilo pro 4 osoby se skládá z ložnice s manželskou postelí a obývacího pokoje s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem. Trilo pro 6 osob má navíc další ložnici se dvěma samostatnými lůžky. Všechny apartmány jsou  moderně zařízené a vybavené sociálním zařízením, klimatizací,  TV a balkonem, většinou s výhledem na mořskou stranu.

Stravování

Bez jídla.

Ostatní

Delegát v oblasti od 27.5. do 23.9.2017, klientům k dispozici 1x týdně s nabídkou fakultativních výletů, v ostatních termínech telefonická asistence.

Popis

Bazén pro dospělé a pro děti (v provozu v závislosti na počasí, umístěný v rámci resortu dvou sousedících residencí Le Zattere a San Giorgio ) se sluneční terasou, výtah, dětské hřiště, animace, 1 parkovací místo / apartmán.Písečná pláž se nachází jen pár kroků od residence.  Plážový servis za zvýhodněnou cenu při objednání společně s ubytováním.

Poloha

Tato residence s unikátní polohou jen pár metrů od pláže se  nachází v části Bibione zvané Lido del Sole. Přímo v objektu restaurace, další obchody a restaurace v pěší dostupnosti.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Benátsko nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat