Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Residence Halley 1/2

Itálie, Benátsko, Bibione

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
18 °C - Jasno
18 °C - Jasno

Poloha

Residence Halley 1/2 se nachází v klidnější části letoviska Bibione Pineda přibližně 250 m od pláže. Residence je tvořena ze dvou budov. Účelně vybavené apartmány mají vlastní sociální zařízení a TV. Hostům je k dispozici parkovací stání. Typ B2, C1 a C4 má navíc klimatizaci. Apartmány mají balkon nebo zahrádku v přízemí, typ C3 je vždy s balkonem a typ C4 vždy se zahrádkou. V ceně je zahrnutý plážový servis (slunečník + lehátko a křesílko). Na vyžádání při rezervaci možnost pobytu s menším domácím mazlíčkem za poplatek. V Bibione se povinně platí pobytová taxa ve výši cca 0.50 €/osoba/den.

Popis

Parkoviště, pes povolen, pračka, TV, klimatizace, terasa / balkón.

Ubytování

Typ B1 bilo(4): ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s pohovkou a kuchyňským koutem, sociální zařízení, zahrádka nebo terasa, TV.
Typ C trilo(6): ložnice s manželskou postelí, ložnice se dvěma lůžky, obývací pokoj s pohovkou a kuchyňským koutem, sociální zařízení, zahrádka nebo terasa, TV.
Typ C1 trilo(6): ložnice s manželskou postelí, ložnice se dvěma lůžky, obývací pokoj s pohovkou a kuchyňským koutem, sociální zařízení, zahrádka nebo terasa, TV, klimatizace.
Typ C3 trilo(5): ložnice s manželskou postelí, ložnice s palandou, obývací pokoj s pohovkou a kuchyňským koutem, sociální zařízení, balkon, TV.
Typ C4 trilo(6): ložnice s manželskou postelí, ložnice se dvěma lůžky, obývací pokoj s pohovkou a kuchyňským koutem, sociální zařízení, zahrádka, TV, klimatizace, pračka.

Stravování

Bez stravy.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Benátsko nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat