Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Residence I Cerchi

Itálie, Benátsko, Bibione

Residence I Cerchi (hlavní fotografie)

10% sleva až

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
9 °C - Déšť
9 °C - Déšť
Cena za osobu od 4 631 Kč

Dostupných: 46 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Nedávno postavená residence se 4 apartmány se nachází v Bibione Pineda, přibližně 450 m od pláže. Apartmány jsou vybaveny mikrovlnnou troubou, pračkou, myčkou, TV, kávovarem, bezpečnostními dveřmi a klimatizací. Pro hosty je k dispozici parkoviště. V ceně je zahrnuto také povlečení (případná výměna během pobytu za poplatek). Na místě se povinně platí pobytová taxa EUR 0.50/osoba/den.

Popis

Parkoviště, pračka, myčka, TV, trezor, mikrovlnná trouba, klimatizace, terasa / balkón.

Ubytování

Typ C6 trilo(6): apartmán v 2. patře. Obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem, kuchyňský kout, dvě dvoulůžkové ložnice, koupelna, terasa se zahradním nábytkem.
Typ D7 quadri(7): apartmán v přízemí. Obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, dvoulůžková ložnice, pokoj se 2 lůžky a jednolůžkový pokojík, 2x koupelna, terasa a malá zahrádka.
Typ D8 quadri(8): apartmán v 1. patře. Obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, dvě dvoulůžkové ložnice a pokoj s palandou, 2x koupelna, 2 balkony.
Typ D9 quadri(9): tříúrovňový apartmán. V přízemí obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, dvoulůžková ložnice, jednolůžkový pokoj, koupelna a terasa se zahrádkou. Přízemí propojuje točité schodiště s 1.patrem, kde je dvoulůžková ložnice, koupelna, salonek s rozkládacím dvoulůžkem, balkon a schody do 2. patra na sluneční terasu se zahradním nábytkem.

Stravování

Bez stravy.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat