Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Aparthotel Imperial

Itálie, Benátsko, Bibione

Ubytování Hotel
Počasí
21 °C - Jasno
21 °C - Jasno

Popis

Recepce, restaurace, snack-bar, 3 výtahy, internetový koutek, Wi-Fi připojení (za poplatek), zahrada, velký bazén pro dospělé i pro děti (cca 500 m2), whirlpool, prostorná sluneční terasa, dětský koutek na pláži, fitness, půjčovna kol, animační a sportovní programy, denní a večerní zábavní programy, miniclub pro děti 3-10 let, juniorclub pro děti 10-16 let, stolní tenis, plážový volejbal. Pro děti možnost zapůjčení ohřívače lahví, vaničky, dětské židle, kočárku typu golfové hole (za poplatek). Pračka a sušička (za poplatek).
Písečná s pozvolným vstupem do moře, plážový servis (1 slunečník + 2 křesla/ apartmán) zahrnut v ceně pobytu. Parkování: 1 místo/ apartmán.

Ubytování

Apartmány jsou komfortně zařízeny, vždy s vybaveným kuchyňským koutem, SPR+WC, fén, TV/SAT, trezor, klimatizace, terasa. #B4 FAMILY SUITE: (max. 4 osoby, min. 2 plně platící)/# ložnice s dvojlůžkem a rozkládacím lůžkem, denní místnost s rozkládacím lůžkem a kuchyňským koutem, terasa s boční orientací na moře. #A6 FAMILY PANORAMIC: (max. 6 osob, min. 3 plně platící)/# dvě ložnice po dvou lůžkách, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, terasa s přímou orientací na moře.

Stravování

Snídaně a večeře formou švédského stolu. Obědy (za příplatek) - formou švédských stolů..

Ostatní

Postýlka: na vyžádání, zdarma.
Zvíře: nepovoleno.
Pobyt: příjezd možný každý den, min. 3 noci.

Poloha

Komfortní aparthotel je složen ze tří částí a je speciálně určen pro rodiny s dětmi. Leží v optimální poloze - přímo na pláži a současně v centru populárního Bibione. Doporučujeme náročnějším klientům. Bezbariérový přístup.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Benátsko nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat