Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Aparthotel Imperial

Itálie, Benátsko, Bibione

Ubytování Hotel
Počasí
8 °C - Oblačno
8 °C - Oblačno
Cena za osobu od 10 150 Kč

Dostupných: 114 zájezdů Zobrazit zájezdy

Popis

Venkovní bazén, bazén pro děti, parkoviště, dětské hřiště, wi-fi, bezbariérový přístup, výtah, pes zakázán, fitness, TV, trezor, klimatizace, terasa / balkón, animace, polopenze, snídaně, výhled na moře.

Stravování

Snídaně.

Ubytování

Family Panoramic+BB trilo(3): obytná místnost s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, dvě dvoulůžkové ložnice, sociální zařízení, terasa s přímým výhledem na moře. Max. 6 osob (min. 3 plně platící), pobyt se snídaní.
Family Suite+BB bilo(2): obytná místnost s rozkládacím lůžkem a kuchyňským koutem, ložnice se 3 lůžky, sociální zařízení, terasa s boční orientací k moři. Max. 4 osoby (min. 2 plně platící), pobyt se snídaní.
Family Suite+HB bilo(2): obytná místnost s rozkládacím lůžkem a kuchyňským koutem, ložnice se 3 lůžky, sociální zařízení, terasa s boční orientací k moři. Max. 4 osoby (min. 2 plně platící), pobyt s polopenzí (snídaně +večeře).
Family Panoramic+HB trilo(3): obytná místnost s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, dvě dvoulůžkové ložnice, sociální zařízení, terasa s přímým výhledem na moře. Max. 6 osob (min. 3 plně platící), pobyt s polopenzí (snídaně+večeře).
Family Suite + FB bilo(2): obytná místnost s rozkládacím lůžkem a kuchyňským koutem, ložnice se 3 lůžky, sociální zařízení, terasa s boční orientací k moři. Max. 4 osoby (min. 2 plně platící), pobyt s plnou penzí (snídaně, obědy a večeře).
Family Panoramic+FB trilo(3): obytná místnost s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, dvě dvoulůžkové ložnice, sociální zařízení, terasa s přímým výhledem na moře. Max. 6 osob (min. 3 plně platící), pobyt s plnou penzí (snídaně, obědy a večeře).

Poloha

Apartmánový hotel Aparthotel Imperial se nachází v části Bibione Spiaggia přímo u písečné pláže. Aparthotel je tvořen 120 apartmány ve 3 částech a je především určen rodinám s dětmi. Klientům je k dispozici recepce, restaurace, bar, 3 výtahy, zahrada, posilovna, pračka a sušička na žetony, bazén pro děti a pro dospělé, sluneční terasa, dětský koutek, animace, stolní tenis, WI-FI (zdarma), plážový volejbal a částečně kryté a nekryté parkoviště. Apartmány jsou vybaveny kuchyňským koutem, sociálním zařízením, TV, trezorem, klimatizací a terasou. Stravování: pobyt jen se snídaní nebo polopenze (snídaně + večeře). Na vyžádání možnost dokoupení plné penze (obědy). Slevy na 3. a 4. lůžko u apartmánů Family Suite nebo na 4., 5. a 6. lůžko u apartmánů Family Panoramic: děti do 5 let zdarma, do 14 let sleva 40% , ostatní sleva 20%.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat