Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Rezidence Laguna Grande

Itálie, Benátsko, Bibione

Ubytování Studio I Apartmán
Cena za osobu od 2 095 Kč

Dostupných: 68 zájezdů Zobrazit zájezdy

Ostatní

Komplex mám výbornou polohu přímo u pláže, preferují ho hodně rodiny s dětmi právě kvůli poloze. Nedávno prošla rezidence rekonstrukcí.
Výborná poloha plážový servis klimatizace zábavné a sportovní vyžití.
Poznámka: V ceně pobytu je plážový servis (1 slunečník a 2 lehátka/apartmán) od 4. řady dále.

Ubytování

Komplex je vybaven výtahem a parkovacím stáním. Apartmány jsou vybaveny TV, mikrovlnnou troubou, kávovarem na americkou kávu, trezorem, klimatizací. Studio pro 3 osoby (ST3) jedna místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby a pro 1 osobu, příslušenství, balkon (za poplatek). Apartmán pro 5 osob (AP1/5) obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice s manželským lůžkem a 1 samostatným lůžkem, příslušenství, balkon. Apartmán pro 6 osob (AP1/6) obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice s manželským lůžkem a palandou, příslušenství, balkon (za poplatek). Apartmán pro 6 osob (AP2/6) obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice s manželským lůžkem, pokoj se 2 lůžky, příslušenství, balkon. Apartmán pro 7 osob (AP2/7) obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 1 osobu, ložnice s manželským lůžkem a palandou, pokoj se 2 lůžky, příslušenství, balkon.
Jedna místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby a pro 1 osobu, příslušenství, balkon (za poplatek). Je vybaveno TV, mikrovlnnou troubou, kávovarem na americkou kávu, trezorem, klimatizací.
Obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice s manželským lůžkem a 1 samostatným lůžkem, příslušenství, balkon. Je vybaven TV, mikrovlnnou troubou, kávovarem na americkou kávu, trezorem, klimatizací..
Obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice s manželským lůžkem a palandou, příslušenství, balkon (za poplatek). Je vybaven TV, mikrovlnnou troubou, kávovarem na americkou kávu, trezorem, klimatizací..

Stravování

Vlastní.

Poloha

Přímo u široké písečné pláže nachází se v části Spiaggia 150 m od centra nedaleko obchodů a restaurací.
5-patrový komplex naleznete hned u pláže v letovisku Bibione v části Spaggia. Centrum letoviska je pouhých 150 m od komplexu.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat