Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Apartmány Laguna Grande

Itálie, Benátsko, Bibione

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
18 °C - Jasno
18 °C - Jasno
Cena za osobu od 2 095 Kč

Dostupných: 18 zájezdů Zobrazit zájezdy

Stravování

Bez stravy.

Ostatní

Postýlka: na vyžádání pro dítě do 3 let, 14 €/ týden (bez ložního prádla), příp. možno vzít vlastní.
Zvíře: povoleno jen malé (do 5 kg), na vyžádání, zdarma.
Pobyt: sobota/ sobota (3/6-9/9), příjezd možný každý den, min. 5 nocí (do 3/6 a po 9/9).

Ubytování

Apartmány jsou účelně zařízeny, vždy s vybaveným kuchyňským koutem, mikrovlnná trouba, kávovar, SPR+WC, TV, trezor, klimatizace. #A3: (max. 3 osoby)/# studio (jedna místnost) s rozkládacím dvojlůžkem a vysouvacím lůžkem, kuchyňský kout. #A3-1: (max. 3 osoby)/# studio (jedna místnost) s rozkládacím dvojlůžkem a vysouvacím lůžkem, kuchyňský kout, balkon. #B5: (max. 5 osob)/# ložnice se třemi lůžky, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem, kuchyňský kout, balkon. #B5-1: (max. 5 osob)/# (rekonstruovaný apartmán) ložnice s dvojlůžkem, denní místnost se třemi vysouvacími lůžky, kuchyňský kout, balkon. #B6: (max. 6 osob)/# ložnice s dvojlůžkem a patrovým lůžkem, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem, kuchyňský kout. #B6-1: (max. 6 osob)/# ložnice s dvojlůžkem a patrovým lůžkem, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem, kuchyňský kout, balkon. #C6: (max. 6 osob)/# dvě ložnice s dvojlůžky, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem, kuchyňský kout, balkon. #C7: (max. 7 osob)/# ložnice s dvojlůžkem a patrovým lůžkem, ložnice se dvěma lůžky, denní místnost s rozkládacím lůžkem, kuchyňský kout, balkon.

Poloha

Pětipatrový apartmánový dům je umístěn přímo u pláže a blízko centra. Vhodné pro všechny, kteří přes den rádi lenoší na pláži a večer korzují rušným centrem.

Popis

Výtah.
Písečná s pozvolným vstupem do moře, plážový servis (1 slunečník + 2 křesla/ apartmán) zahrnut v ceně pobytu. Parkování: 1 místo/ apartmán.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat