Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Laguna Park Hotel

Itálie, Benátsko, Bibione

Ubytování Hotel
Počasí
8 °C - Možnost deště
8 °C - Možnost deště
Cena za osobu od 15 470 Kč

Dostupných: 38 zájezdů Zobrazit zájezdy

Ubytování

Classica + HB double(2): dvoulůžkový pokoj s možností jedné přistýlky, umístěný v 1., 2. nebo 3.patře, koupelna a balkon, cca 20 m2.
Luminosa + HB double(2): dvoulůžkový pokoj s možností jedné přistýlky, umístěný ve 3.-7.patře, koupelna a balkon s bočním výhledem na moře, cca 20 m2.
Panorama + HB double(2): dvoulůžkový pokoj s možností jedné přistýlky, umístěný ve 2.-5.patře, koupelna a prostorný balkon s přímým výhledem na moře, cca 20 m2.
Dolce Vita + HB double(2): junior suite v 1.nebo 2.patře - dvoulůžkový pokoj a denní část s pohovkou + rozkládacím křeslem, koupelna a balkon, cca 27 m2.
Bella Vista + HB double(2): junior suite ve 3.- 6.patře - dvoulůžkový pokoj a denní část s pohovkou + rozkládacím křeslem, koupelna a balkon s bočním výhledem na moře, cca 27 m2.
Mare + HB double(2): prostorný junior suite v 6.patře - dvoulůžkový pokoj a denní část s pohovkou + rozkládacím křeslem, koupelna s hydromasážní vanou a výhledem na moře, terasa s lehátky a přímým výhledem na moře, cca 35 m2.
Laguna + HB double(2): prostorný junior suite v 7.patře - dvoulůžkový pokoj a denní část s pohovkou + rozkládacím křeslem, koupelna s hydromasážní vanou a sprchovým boxem, velká terasa, cca 37 m2.

Poloha

Laguna Park Hotel leží v klidné části letoviska Bibione Pineda, od písečné pláže jej dělí pouze pás zeleně. Pro hosty je k dispozici vstupní hala s recepcí, restaurace a bar, internet point, dětská herna, fitness a wellness centrum se saunou a tureckou lázní, za poplatek tenisové kurty. Samozřejmě nechybí venkovní bazén pro děti a dospělé, hydromasáže a sluneční terasa se slunečníky a lehátky. Všechny pokoje jsou pohodlně zařízeny, mají TV LCD, trezor, minibar, varnou konvici a fén. Stravování: polopenze - snídaně a večeře formou bufetu. Slevy na 3. a 4.lůžko (pohovka nebo rozkl.křeslo): dítě do 3 let zdarma, děti do 6 let 50%, do 14 let sleva 30%, ostatní sleva 15%.

Popis

Venkovní bazén, bazén pro děti, bazén s hydromasážemi, vířivka, parkoviště, wi-fi, výtah, pes zakázán, wellness, tenisový kurt, TV, trezor, klimatizace, terasa / balkón, polopenze, výhled na moře.

Stravování

Polopenze.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat