Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Residence Lia

Itálie, Benátsko, Bibione

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
19 °C - Jasno
19 °C - Jasno

Poloha

Residence Lia se nachází nedaleko centra letoviska Bibione Spiaggia a přibližně 700 m od písečné pláže. Pro hosty je k dispozici parkoviště a venkovní bazén pro dospělé i děti. Všechny apartmány mají TV, balkon nebo terasu či zahrádku, typ B5* a D7 navíc ještě klimatizaci. Pobyt s malým pejskem je povolen za příplatek 30 €/týden (platí se na místě, nutno vyžádat předem). Plážový servis lze zakoupit na vyžádání za poplatek 58,50 €/týden v období 3.6. - 8.9 nebo 44,50 €/týden v období 20.5 - 2.6 a 9.9 - 23.9. Povinně se platí pobytová taxa cca 0.50 €/os./den (platí se max 10 dní, děti do 2 let zdarma).

Popis

Venkovní bazén, bazén pro děti, parkoviště, zahrádka, pes povolen, TV, klimatizace, terasa / balkón.

Ubytování

Typ B5 bilo(5): apartmán v přízemí nebo v 1. či 2.patře - obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím lůžkem pro 2 osoby, třílůžkový pokoj, sociální zařízení, balkon nebo zahrádka. Bez klimatizace.
Typ B5* bilo(5): apartmán v přízemí nebo v 1. či 2.patře - obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím lůžkem pro 2 osoby, třílůžkový pokoj, sociální zařízení, balkon nebo zahrádka. Klimatizace.
Typ D7* quadri(7): dvoupatrový apartmán - obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím lůžkem pro 1 nebo 2 osoby, třílůžkový a dvoulůžkový pokoj, jednolůžkový pokojík, 2x sociální zařízení, zahrádka a balkon. Klimatizace a mikrovlnná trouba.

Stravování

Bez stravy.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Benátsko nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat