Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Apartmánový komplex Villaggio Michelangelo / San Siro

Itálie, Benátsko, Bibione

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
19 °C - Oblačno
19 °C - Oblačno

Stravování

Bez stravy.

Ubytování

Mono 4:25 m² - obývací pokoj s kuchyňským koutem a 2 rozkládacími gauči (možnost typ "šuplík") pro 2 osoby či 1 rozkládacím gaučem (možnost typ "šuplík") a palandou, sociální zařízení se sprchou, předzahrádka; apartmány jsou výhradně ve Villaggiu San Siro.

Bilo 3/4/5:35 m² - 1 ložnice s manželskou postelí a případně 1 samostatným lůžkem, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 1 či 2 osoby (možnost typ "šuplík"), sociální zařízení se sprchou, balkon či předzahrádka případně s terasou; apartmány jsou převážně ve Villaggio San Siro.

Trilo 5/6/7:45 až 55 m² - 1 ložnice s manželskou postelí, 1 ložnice se 2 samostatnými lůžky či 1 samostatným lůžkem a palandou délky 180 cm, obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 1 či 2 osoby (možnost typ "šuplík"), samostatný kuchyňský kout či kuchyňský kout v rámci obývacího pokoje, sociální zařízení se sprchou, balkon či terasa a předzahrádka; některé apartmány jsou dvoupodlažní, když ve 2. podlaží jsou obě ložnice a sociální zařízení.

Quadrilo 7:55 m² - přízemí: 1 malá ložnice s 1 samostatným lůžkem, obývací pokoj s  rozkládacím gaučem typu "šuplík" pro 2 osoby,  samostatný kuchyňský kout či kuchyňský kout v rámci obývacího pokoje, zpravidla sociální zařízení (jen umyvadlo a toaleta), terasa a předzahrádka; 1. patro: 1 ložnice s manželskou postelí, 1 ložnice se 2 samostatnými lůžky, sociální zařízení se sprchou; apartmány jsou výhradně ve Villaggiu Michelangelo,klimatizace* (na vyžádání), zpravidla TV, trezor; u typologií quadrilo a trilo zpravidla též venkovní krb.

Poloha

Bibione - centrum, centrum - 450 m, pláž - 700 m.

Popis

Rozsáhlý komplex dvoupodlažních řadových vilek s několika bazény (Michelangelo) a sousední menší komplex jednopodlažních a dvoupodlažních řadových vilek s jedním bazénem (San Siro)dětské hřiště (jen Michelangelo), 1 vyhrazené parkovací stání / apartmán (další parkování v blízkosti), wi-fi připojení k internetu* (pouze ve villaggio Micheangelo).

Sport a zábava

Několik různě velkých bazénů a dětských bazénků.

Ostatní

  • příjemné, velmi oblíbené a v posledních letech i vůbec nejžádanější konkrétní ubytování v Bibione
  • tento objekt je vhodný pro klienty s malými dětmi, které navíc mohou využít služeb našeho animačního "Mini Orange klubu"
  • dostatek klidu, soukromí i zeleně
  • ideální poloha vzhledem k rušnému centru
  • nabídka nejžádanějších typologií
  • dostatečná kapacita i pro skupinové zájezdy
  • aquapark Aquasplash 10 km
  • cyklistické trasy pro velké i malé cyklisty i bruslaře
  • u některých apartmánů starší vybavení a zařízení

Doplňující informace: *služby za příplatek.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Benátsko nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat