Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Rezidence Michelangelo

Itálie, Benátsko, Bibione

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
30 °C - Oblačno
30 °C - Oblačno
Cena za osobu od 2 395 Kč

Dostupných: 47 zájezdů Zobrazit zájezdy

Ubytování

Apartmány jsou standardně zařízeny, vždy s vybaveným kuchyňským koutem, mikrovlnná trouba, kávovar, SPR+WC, TV, trezor. Klimatizace v B3, B3-1, C5-1, C6 a D7. #B3: (max. 3 osoby)/# (1. patro) ložnice se dvěma lůžky, denní místnost s rozkládacím lůžkem a kuchyňským koutem, balkon. Klimatizace. #B3-1: (max. 3 osoby)/# (v přízemí) ložnice se dvěma lůžky, denní místnost s rozkládacím lůžkem a kuchyňským koutem, terasa. Klimatizace. #C5: (max. 5 osob)/# (apartmány v přízemí nebo dvoupodlažní) dvě ložnice po dvou lůžkách (jedna může být s patrovým lůžkem), denní místnost s rozkládacím lůžkem a kuchyňským koutem, zahrádka s krbem. #C5-1: (max. 5 osob)/# (apartmány v přízemí nebo dvoupodlažní) dvě ložnice po dvou lůžkách (jedna může být s patrovým lůžkem), denní místnost s rozkládacím lůžkem a kuchyňským koutem, zahrádka s krbem. Klimatizace. #C6: (max. 6 osob)/# (apartmány v přízemí nebo dvoupodlažní) dvě ložnice po dvou lůžkách (jedna může být s patrovým lůžkem), denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, zahrádka s krbem. Klimatizace. #D7: (max. 7 osob, dvoupodlažní apartmán)/# v přízemí - ložnice s jedním lůžkem, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, WC, terasa, zahrádka s krbem. V patře - dvě ložnice po dvou lůžkách, SPR+WC. Klimatizace.

Stravování

Bez stravy.

Ostatní

Postýlka: na vyžádání pro dítě do 3 let, 14 €/ týden (bez ložního prádla), příp. možno vzít vlastní.
Zvíře: povoleno jen malé (do 5 kg), na vyžádání, zdarma.
Pobyt: sobota/ sobota (3/6-9/9), příjezd možný každý den, min. 5 nocí (do 3/6 a po 9/9).

Poloha

Příjemný komplex řadových vilek je ideálním místem pro pobyt rodin s dětmi. Je umístěn v rozlehlé zahradě na klidnějším místě.

Popis

Velká zahrada, bazén pro dospělé a děti, sluneční terasa, dětský koutek.
Písečná s pozvolným vstupem do moře, plážový servis (1 slunečník + 2 křesla/ apartmán) zahrnut v ceně pobytu. Parkování: 1 místo/ apartmán.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat