Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Rezidence Monaco

Itálie, Benátsko, Bibione

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
11 °C - Oblačno
11 °C - Oblačno
Cena za osobu od 2 095 Kč

Dostupných: 119 zájezdů Zobrazit zájezdy

Sport a zábava

Jízda na kole či kolečkových bruslích, vodní a plážové sporty jako beach volejbal, půjčovna šlapadel na pláži. Bohaté společenské vyžití: kavárny, restaurace, pizzerie, diskotéky. Pro děti: dětské hřiště, prolézačky a další atrakce na pláži.

Ubytování

Rezidence Monaco nabízí příjemné ubytování apartmánového stylu odpovídající evropskému standardu ve své kategorii. Nabízíme Vám možnost ubytování v pětiiůžkových apartmánech, bližší informace naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky.
BILO 5.
Obsazenost 3 až 5 osob, obývací pokoj s rozkládacím lůžkem pro 2 osoby a kuchyňským koutem, ložnice se 3 oddělenými lůžky, TV, vlastní soc. zařízení se sprchovým koutem a terasa, trezor, parkovací místo.
BILO 6-7.
Obsazenost 5 až 7 osob, obývací pokoj s rozkládacím lůžkem pro 2 osoby a kuchyňským koutem, oddělená místnost se 3 oddělenými lůžky, ložnice s palandou, TV, vlastní soc. zařízení se sprchovým koutem a terasa, trezor, parkovací místo.

Stravování

Vlastní. Doporučujeme návštěvu místních restaurací s širokou nabídkou jídel.

Ostatní

20% sleva při zakoupení zájezdu do 15.2.2018.
Tipy: Caorle: malebné městečko s historickým centrem, původně vesnicí rybářů a pastevců. Benátky: okouzlující Benátky – město postavené na mnoha ostrůvcích, oddělenými od sebe sítí kanálů. Aquapark Aquasplash, Lignano Sabbiadoro: vodní park plný tobogánů a atrakcí pro děti a dospělé.
Info: Check-in: 17.00-20.00 hod. / check-out: 7.00-9.00 hod.

Poloha

Pěkná apartmánová rezidence Monaco se nachází na klidném místě v centrální části oblíbeného letoviska Bibione. Široká pláž se zlatavým pískem se nachází v těsné blízkosti této moderní rezidence.
Od moře: 100.

Popis

V domě se nachází výtah a u domu pro Vás vyhrazené parkoviště (zdarma). Apartmány mají klimatizaci a mikrolvnnou troubu.
Písečná: asi 100 m od rezidence, jemný, zlatavý písek, pozvolný vstup do moře.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat