Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel a Aparthotel Olimpia

Itálie, Benátsko, Bibione

Ubytování Hotel
Počasí
7 °C - Jasno
7 °C - Jasno
Cena za osobu od 9 590 Kč

Dostupných: 40 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Hotel a Aparthotel Olimpia je po kompletní rekonstrukci a nachází se v Bibione Spiaggia přibližně 50 m od moře, pár kroků od hlavní obchodní ulice a 900 m od lázeňského centra Bibione Thermae. Klientům je k dispozici společenská místnost, bar, restaurace, WI-FI (zdarma v hale), střešní bazén s terasou. Pobyt s malým pejskem povolen za poplatek 13 €/den (platí se na místě, nutno vyžádat při rezervaci). Stravování formou polopenze: snídaňový bufet, večeře výběrem z menu + bufet se saláty a předkrmy. Slevy na 3. lůžko u pokoje Classic, 3., 4. a 5. lůžko u apartmánu Family Suite a na 4., 5., 6. a 7. lůžko u apartmánu Royal: děti do 3 let zdarma, děti do 6 let 50%, do 14 let sleva 30%, ostatní sleva 15%.

Popis

Venkovní bazén, parkoviště, wi-fi, výtah, pes povolen, TV, klimatizace, polopenze.

Ubytování

DBL+HB Classic double(2): dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky, koupelna, TV, balkon. Maximálně pro 3 osoby, minimálně 2 plně platící osoby.
Family Suite + HB bilo(2): obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, třílůžková ložnice, koupelna, terasa. Maximálně pro 5 osob, minimálně 2 plně platící osoby.
Royal + HB trilo(3): dvoupodlažní apartmán. Obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, terasa, pomocí schodů propojený s horním patrem, kde je třílůžková ložnice, terasa, dvoulůžková ložnice, koupelna. Maximálně pro 7 osob, minimálně 3 plně platící osoby.

Stravování

Polopenze.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat