Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Villaggio Olimpia

Itálie, Benátsko, Bibione

Ubytování Hotel
Cena za osobu od 10 990 Kč

Dostupných: 3 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Pěkný, renovovaný hotel a aparthotel blízko pláže, v centru letoviska.

Popis

Recepce, bar, Wi-Fi (zdarma, v hale), klimatizovaná restaurace, bazén se sluneční terasou.
Písečná s pozvolným vstupem do moře, plážový servis (1 slunečník + 2 křesla/ pokoj) zahrnut v ceně pobytu. Parkování: u hotelu, do vyčerpání míst.

Ubytování

Všechny pokoje i apartmány jsou klimatizované, SPR+WC, TV/SAT, trezor, balkon. #Hotelové pokoje CLASSIC/# dvoulůžkové s možností přistýlky. #Aparthotel B5 FAMILY SUITE a C7 ROYAL/# - apartmány pro 5 - 7 osob. #Dvoulůžkové pokoje CLASSIC#/, klimatizace, SPR+WC, TV/SAT, trezor, balkon. #Dvoulůžkové pokoje CLASSIC s možností přistýlky#/, klimatizace, SPR+WC, TV/SAT, trezor, balkon. #B5 FAMILY SUITE: (max. 5 osoby, min. 2 plně platící)/# ložnice s dvojlůžkem a dalším lůžkem, denní místnost s rozkládacím lůžkem a kuchyňským koutem, klimatizace, SPR+WC, TV/SAT, trezor, balkon. #C7 ROYAL: (max. 7 osob, min. 3 plně platící)/# - ve dvou podlažích – v nižším patře – denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, ve vyšším patře - ložnice s dvojlůžkem a jedním lůžkem, ložnice se dvěma lůžky, klimatizace, SPR+WC, TV/SAT, trezor, balkon.

Stravování

Snídaně formou bohatých švédských stolů (studená i teplá jídla) podávaná od 7,30 do 12,00 hodin. Večeře výběr ze 3 menu, saláty/ předkrmy a dezerty formou švédských stolů..

Ostatní

Postýlka: na vyžádání, pro dítě do 3 let, zdarma (do max. počtu osob).
Zvíře: povoleno, na vyžádání, jen malé, za poplatek 13 €/ den.
Pobyt: příjezd možný každý den, min. 3 noci.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat