Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Villaggio Olimpia

Itálie, Benátsko, Bibione

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
15 °C - Bouřka
15 °C - Bouřka

Poloha

Uzavřený areál se nachází na klidném místě, obklopeném zelení. Vhodné především pro rodiny s dětmi.

Popis

Zahrada, bazén pro dospělé a pro děti, dětský koutek, hřiště na volejbal a basketbal, tenisový kurt (za poplatek), snack-bar.
Písečná s pozvolným vstupem do moře, plážový servis (1 slunečník + 2 křesla/ apartmán) zahrnut v ceně pobytu. Možnost dokoupit na místě druhý plážový servis za speciální cenu. Parkování: 1 místo/ apartmán.

Ubytování

Apartmány jsou standardně zařízeny, vždy s vybaveným kuchyňským koutem, 2x SPR+WC, TV, terasa, zahrádka s krbem. Klimatizace v C6-2K. #C6-2: (50 m2, max. 6 osob)/# (dvoupodlažní apartmán nebo apartmán v přízemí) dvě ložnice po dvou lůžkách, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem. #C6-2K: (50 m2, max. 6 osob)/# (dvoupodlažní apartmán nebo apartmán v přízemí) dvě ložnice po dvou lůžkách, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem. Klimatizace.

Stravování

Bez stravy.

Ostatní

Postýlka: na vyžádání pro dítě do 2,5 let, 21 €/ týden (do max. počtu osob), 70 €/ týden (nad max. počet osob). Dítě do 2,5 let bez postýlky jako osoba navíc 35 €/ týden.
Zvíře: povoleno jen malé, na vyžádání, € 40,-/ týden.
Pobyt: (18/6-6/8 a 13/8-10/9) sobota/ sobota, min. 7 nocí, termín 6/8-13/8 nelze objednat samostatně, ale pouze s předchozím nebo následujícím termínem, (do 18/6 a po 10/9) příjezd možný každý den, min. 5 nocí.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Benátsko nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat