Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Rezidence Palace

Itálie, Benátsko, Bibione

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
31 °C - Jasno
Cena za osobu od 2 805 Kč

Dostupných: 28 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Rezidence leží přímo v centru Bibione Spiaggia u náměstí Piazza Fontana a pouhých 200 m od pláže. Právě pro svoji polohu, velký bazén a prostorné apartmány je u klientů velmi vyhledávána.

Ubytování

Všechny apartmány mají vybavené kuchyňské kouty, vlastní koupelnu se sprchou a WC a balkón nebo terasu. Typ mono F pro 2 osoby – 1 místnost se 2 lůžky, bilo E 3 / D4 pro 3-4 osoby -  ložnice s manželskou postelí a 1 nebo 2 lůžky nebo je gauč v obývací části, trilo C, C1, C2 pro 5  osob –  ložnice se 2 lůžky (eventuelně 3 lůžky), ložnice s manželskou postelí, gauč v obývací části, quadrilo B pro  5 osob – ložnice 2 lůžka, ložnice 1 lůžko, ložnice 1 lůžko, quadri A1, A2 pro 7 osob – 3 ložnice  – ložnice 2 lůžka + 1 lůžko, ložnice 2 lůžka, ložnice 2 lůžka, quadri A4 – 3x ložnice – 2x po 2 lůžkách, 1x 3 lůžka, 2x sociální zařízení.

Popis

Bazén pro dospělé, dětský bazén, židle, stolky a slunečníky (až do vyčerpání), sluneční terasa, sprchy u bazénu, v přízemí rezidence WC, výtah, vyhrazené parkoviště pro každý apartmán. Prádelna na žetony, půjčování kol (limitované).Poznámka: ideální pro skupiny, skupiny aerobiku (možnost cvičení u bazénu na sluneční terase) a pro klienty, kteří cestují autobusem, neboť mohou u bazénu vyčkat do odjezdu autobusu.

Stravování

Vlastní.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat