Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Apt. domy Piazza Po

Itálie, Benátsko, Bibione

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
29 °C - Možnost bouřky
29 °C - Možnost bouřky
Cena za osobu od 1 895 Kč

Dostupných: 5 zájezdů Zobrazit zájezdy

Popis

Téměř identické apartmánové domy (Oasi, Simma, Reno, Moschettieri, …) v těsném okolí Piazza Po a Cityzpravidla výtah, 1 vyhrazené parkovací stání / apartmán (další parkování v blízkosti).

Stravování

Bez stravy.

Poloha

Bibione - centrum, pláž - 600 až 700 m.

Ubytování

Mono 2/3:20 až 25 m² - obývací pokoj s kuchyňským koutem, rozkládacím gaučem (možnost typ "šuplík") pro 2 osoby či palandou (možnost jen u mono 3) a případně 1 samostatným lůžkem, sociální zařízení se sprchou, balkon.

Mono 4:25 až 30 m² - obývací pokoj s kuchyňským koutem, rozkládacím gaučem (možnost typ "šuplík") pro 2 osoby a dalším rozkládacím gaučem (možnost i typ "šuplík") pro 2 osoby či palandou, sociální zařízení se sprchou, balkon.

Bilo 3/4/5:35 m² - 1 ložnice s manželskou postelí a případně 1 samostatným lůžkem  (možno i ve formě přistýlky či skříňové postele), obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 1 či 2 osoby (možnost typ "šuplík"), sociální zařízení se sprchou, balkon či terasa.

Trilo 5/6/7:40 až 50 m² - 1 ložnice s manželskou postelí a případně 1 samostatným lůžkem či přistýlkou, 1 ložnice se 2 samostatnými lůžky či palandou, obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 1 či 2 osoby (možnost typ "šuplík") a případně 1 přistýlkou, samostatná kuchyňka či kuchyňský kout v rámci obývacího pokoje, 1 či 2 sociální zařízení se sprchou,  v některých případech 2x sociální zařízení se sprchou, balkon či terasa,klimatizace* (na vyžádání), zpravidla TV.

Ostatní

  • apartmány v této oblasti jsou vhodné i pro klienty s malými dětmi, které navíc mohou využít služeb našeho animačního  "Mini Orange klubu" 
  • dlouhodobě oblíbená a finančně jedna z nejvýhodnějších konkrétních ubytovacích kapacit
  • maximálně pestrý výběr typologií
  • řada nákupních možností v blízkém okolí
  • ideální poloha pro zájemce o námi nabízené stravování
  • na rozdíl od samého centra výrazně klidnější místo
  • kancelář CK i nabízené večeře doslova za rohem

Doplňující informace: *služby za příplatek.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat