Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Residence Pinewood

Itálie, Benátsko, Bibione

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
24 °C - Oblačno
Cena za osobu od 2 745 Kč

Dostupných: 79 zájezdů Zobrazit zájezdy

Ubytování

Typ A4 mono(4): obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a dvoulůžkem, kuchyňský kout, koupelna a balkon. Klimatizace.
Typ A1-4 mono(4): obývací pokoj s rozkládací pohovkou a dvoulůžkem, kuchyňský kout, koupelna a malá zahrádka. Klimatizace.
Typ B4 bilo(4): obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, dvoulůžková ložnice, koupelna a krytá teráska se 3 schody na zahrádku. V přízemí, bez klimatizace.
Typ C6 trilo(6): obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem, kuchyňský kout, dvoulůžková ložnice a pokoj se 2 lůžky nebo palandou (ložnice jsou od sebe odděleny pouze nábytkovou stěnou), koupelna a prostorný balkon. Klimatizace.
Typ C1-6 trilo(6): obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem, kuchyňský kout, dvoulůžková ložnice a pokoj se 2 lůžky nebo palandou (ložnice jsou od sebe odděleny pouze nábytkovou stěnou), koupelna a terasa nebo zahrádka. Apartmán v přízemí, s klimatizací.
Typ C7 trilo(7): obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, dvoulůžková a třílůžková ložnice, koupelna a balkon. Klimatizace.
Typ B6 bilo(6): obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s dvoulůžkem a palandou), koupelna, terasa se 3 schody na zahrádku. Apartmán v přízemí, s klimatizací a pračkou.
Typ C2-6 trilo(6): obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem, kuchyňský kout, dvoulůžková ložnice a pokoj se 2 lůžky, koupelna a prostorná zahrádka. Renovovaný apartmán v přízemí, s klimatizací.
Typ C1-7 trilo(7): obývací pokoj s rozkládací pohovkou a kuchyňským koutem, dvoulůžková a třílůžková ložnice, koupelna a 2x balkon se sluneční stříškou. Renovovaný apartmán, s klimatizací. Velmi úzké parkovací místo (2,13 m).

Stravování

Bez stravy.

Poloha

Residence Pinewood se nachází v Bibione Pineda, pouhých 50 m od písečné pláže. Pro hosty je k dispozici výtah, bazén a sluneční terasa na střeše, parkoviště a zahrada. Apartmány jsou vybavené Sat-TV, mikrovlnnou troubou a kávovarem, některé typy mají klimatizaci (A-4, A1-4, B-6, C-6, C1-6, C2-6, C-7 a C1-7).

Popis

Venkovní bazén, parkoviště, zahrádka, výtah, pes zakázán, TV, trezor, mikrovlnná trouba, klimatizace, terasa / balkón.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat