Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Apartmány Villaggio Planetarium Resort

Itálie, Benátsko, Bibione

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
11 °C - Jasno
11 °C - Jasno

Poloha

Uzavřený moderní prázdninový komplex se skládá z devíti čtyřpatrových domů s apartmány a je otevřen téměř celý rok. Doporučujeme pro rodinnou dovolenou a pro náročnější klienty. 1,3 km. na pláž do "sektoru 30" jezdí v pravidelných časech minibus (zdarma, od 8,30 - 19,00 hod., cca 15/5-15/9), centrum 900 m, 50 m obchody.

Stravování

Vlastní.

Popis

Komplex má bezbariérový přístup (vstupy a výtah), výtah, Wi-Fi (za poplatek), restaurace, snackbar, vyhlídková věž, zahrada, 4 bazény pro dospělé a pro děti se skluzavkou, whirlpool, velká sluneční terasa se slunečníky a lehátky, amfiteátr pro večerní programy, animační a sportovní programy, miniclub pro děti 3-10 let, juniorclub pro děti 10-16 let, dětský koutek, prádelna (za poplatek), půjčovna kol pro dospělé a pro děti (za poplatek), parkování 1 kryté místo pod pergolou/ apartmán (B4, B4-1, C6, C6-1, C6-4, C6-5), garáž (B4-2, B4-3, C6-2, C6-3, C6-6, C6-7).

Ubytování

Apartmány jsou moderně zařízeny, vždy s vybaveným kuchyňským koutem, mikrovlnná trouba, kávovar, sociální zařízení, fén, TV/SAT, trezor, klimatizace. Bilo pro 4 osoby B, B2 -  ložnice se dvěma lůžky, obývací pokoj s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, SPR+WC, velký balkon, bilo pro 4 osoby B1, B3 - (v přízemí) ložnice se dvěma lůžky, obývací pokoj s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, sociální zařízení, zahrádka, trilo pro 6 osob  C, C2 - ložnice se dvěma lůžky, ložnice se třemi lůžky, obývací pokoj s rozkládacím lůžkem a kuchyňským koutem, sociální zařízení, velký balkon, trilo pro 6 osob C1, C3 - (v přízemí) ložnice se dvěma lůžky, ložnice se třemi lůžky, obývací pokoj s rozkládacím lůžkem a kuchyňským koutem, sociální zařízení, zahrádka, trilo pro 6 osob C4, C6 - ložnice se dvěma lůžky, ložnice se třemi lůžky, obývací pokoj s rozkládacím lůžkem a kuchyňským koutem, 2x sociální zařízení, velký balkon, trilo pro 6 osob C5, C7 - (v přízemí) ložnice se dvěma lůžky, ložnice se třemi lůžky, obývací pokoj s rozkládacím lůžkem a kuchyňským koutem, 2x sociální zařízení, zahrádka.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Benátsko nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat