Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Rezidence Pleione

Itálie, Benátsko, Bibione

Ubytování Studio I Apartmán
Cena za osobu od 3 445 Kč

Dostupných: 29 zájezdů Zobrazit zájezdy

Ubytování

Rezidence Pleione nabízí příjemné ubytování ve čtyř a šestilůžkových apartmánech, které jsou vybaveny TV/SAT, trezorem, klimatizací, Wi-Fi, terasou a parkovacím místem. Bližší popis každého typu apartmánu naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky.
BILO 4AC.
Obsazenost 2-4 osoby, apartmán s klimatizací a mikrovlnnou troubou, obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželským lůžkem, TV/SAT, trezor, soc. zařízení, balkon.
TRILO 6AC.
Obsazenost 4-6 osob, apartmán s klimatizací a mikrovlnnou troubou, obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželským lůžkem, pokoj se 2 lůžky (může být palanda), TV/SAT, trezor, soc. zařízení, balkon.

Poloha

Pěkná a oblíbená čtyřpatrová apartmánová rezidence Pleione (Via Pleione, 11) se nachází v centru populárního letoviska Bibione, nedaleko hlavní nákupní třídy, která se večer mění na pěší zónu s množstvím obchodů s různým zbožím, restauracemi, pizzeriemi a kavárničkami. Nádherná zlatavá pláž s jemným pískem leží od ní jen asi 100 metrů, což je velmi výhodné pro návštěvníky. Toto místo je vhodné zejména pro ty, ktěří požadují veškeré služby na dosah ruky. Letovisko Bibione, kde rezidence leží, je vyhledáváné mnoha turisty z celé Evropy.
Od moře: 100.

Popis

Hostům je k dispozici výtah, klimatizace a Wi-Fi zdarma a vyhrazené parkovací místo pro každý apartmán.
Písečná: asi 100 m od rezidence, jemný, zlatavý písek, pozvolný vstup do moře. Prostorné volné i placené pláže.

Sport a zábava

Jízda na kole či kolečkových bruslích, vodní a plážové sporty jako beach volejbal, půjčovna šlapadel na pláži. Bohaté společenské vyžití: kavárny, restaurace, pizzerie, diskotéky. Pro děti: dětské hřiště, prolézačky a další atrakce na pláži.

Stravování

Vlastní. Doporučujeme návštěvu místních restaurací s širokou nabídkou jídel.

Ostatní

20% sleva při zakoupení zájezdu do 15.2.2017.
Tipy: Caorle: malebné městečko s historickým centrem, původně vesnicí rybářů a pastevců. Benátky: okouzlující Benátky – město postavené na mnoha ostrůvcích, oddělenými od sebe sítí kanálů. Aquapark Aquasplash, Lignano Sabbiadoro: vodní park plný tobogánů a atrakcí pro děti a dospělé.
Info: Check-in: 17.00-20.00 hod. / check-out: 7.00-9.00 hod.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat