Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Rezidence San Giorgio

Itálie, Benátsko, Bibione

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
12 °C - Skoro zataženo
12 °C - Skoro zataženo

Poloha

Residence San Giorgio tvoří spolu s residencemi La Giudecca a Le Zattere areál, který se nachází přímo u pláže. Mezi residencí Le Zattere a San Giorgio je hostům k dispozici bazén pro děti a dospělé. Apartmány jsou vybaveny TV, klimatizací, kávovarem, bezpečnostními dveřmi a zahradním nábytkem se slunečníkem, ke každému apartmánu je vyhrazené číslované parkovací místo. Povinně se platí pobytová taxa cca 0.50 €/os./den (platí se max. 10 dní, děti do 2 let zdarma).

Popis

Venkovní bazén, parkoviště, výtah, pes zakázán, TV, klimatizace, terasa / balkón.

Stravování

Bez stravy.

Ubytování

Typ B4 bilo(4): obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem, dvoulůžková ložnice, koupelna a balkon.
Typ B1 Attico bilo(4): podkrovní apartmán ve 4.patře. Obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem, dvoulůžková ložnice, koupelna a balkon. Z balkonu vedou schody na střešní terasu.
Typ C1 FM trilo(6): obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, manželská ložnice a dvoulůžkový pokoj, koupelna a balkon. Přímý výhled na moře.
Typ C2 Attico trilo(6): podkrovní apartmán ve 4.patře. Obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem, manželská ložnice a dvoulůžkový pokoj, koupelna a balkon. Z balkonu vedou schody na střešní terasu.
Typ C6 trilo(6): obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem, manželská ložnice a dvoulůžkový pokoj, koupelna a balkon.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Benátsko nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat