Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Apartmány San Giorgio

Itálie, Benátsko, Bibione

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
22 °C - Jasno
22 °C - Jasno
Cena za osobu od 4 060 Kč

Dostupných: 1 zájezdů Zobrazit zájezdy

Stravování

Bez stravy.

Ostatní

Postýlka: na vyžádání, € 21,-/ týden, příp. možno vzít vlastní (do max. počtu osob).
Zvíře: nepovoleno.
Pobyt: sobota/ sobota.

Poloha

Tři stejné apartmánové domy se nacházejí přímo u pláže a jsou postaveny tak, že téměř ze všech apartmánů je výhled na moře (od 2. patra). Doporučujeme především pro rodiny s dětmi a pro všechny, kteří mají rádi klidnější místa a blízkost pláže.

Popis

Výtah, bar, dětský koutek a obchody v přízemí, bazén mezi rezidencemi ZATTERE a SAN GIORGIO (pro dospělé a pro děti), animační programy na pláži, hudební večery v baru Sporting.
Písečná s pozvolným vstupem do moře, plážový servis (1 slunečník + 2 křesla/ apartmán) se platí jako povinný poplatek na místě. Parkování: 1 místo/ apartmán.

Ubytování

Apartmány jsou standardně zařízeny, vždy s vybaveným kuchyňským koutem, kávovar, SPR+WC, TV, klimatizace. #B4-T: (max. 4 osoby)/# ložnice s dvojlůžkem, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, větší balkon. #B4-1: (max. 4 osoby)/# (v podkroví) ložnice s dvojlůžkem, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, velká sluneční terasa a sprcha. #C6-T: (max. 6 osob)/# dvě ložnice po dvou lůžkách, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, větší balkon. #C6-1FM: (max. 6 osob)/# dvě ložnice po dvou lůžkách, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, balkon a přímý výhled na moře.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat