Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Apartmány Laguna a Santa Elena Sud

Itálie, Benátsko, Bibione

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
8 °C - Oblačno
8 °C - Oblačno

Poloha

Čtyřpatrové apartmánové budovy Laguna Santa Elena Sud se nacházejí v klidném prostředí letoviska Bibione Spiaggia, přibližně 1300 m od pláže a jsou vhodné pro rodinnou dovolenou. Apartmány jsou standardně vybaveny sociálním zařízením, kuchyňským koutem, TV, mikr. troubou, trezorem, kávovarem a balkonem nebo terasou, některé mají klimatizaci (typ B-4, B-5, B1-6, C-5 a C1-6). Hostům je k dispozici výtah, zahrada, bazén pro dospělé i děti, sluneční terasa a parkoviště. Na pláž jezdí v sezoně zdarma plážový mikrobus. Na vyžádání povolen pobyt s malým domácím mazlíčkem. Na místě se povinně platí pobytová taxa cca EUR 0.50/osoba/den.

Ubytování

Typ B-4 bilo(4): obývací místnost s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, pokoj se 2 lůžky, sociální zařízení, balkon a klimatizace.
Typ B-5 bilo(5): obývací místnost s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, pokoj se 3 lůžky, sociální zařízení, balkon a klimatizace.
Typ B-6 bilo(6): obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem + výklenek s palandou, dvoulůžkový pokoj, sociální zařízení, balkon.
Typ B1-5 bilo(5): obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím lůžkem nebo pohovkou, čtyřlůžkový pokoj, sociální zařízení, balkon.
Typ C-5 trilo(5): obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím lůžkem nebo pohovkou, dvoulůžkový pokoj, pokoj s palandou, sociální zařízení, balkon a klimatizace.
Typ C-6 trilo(6): obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem, dvoulůžkový pokoj, pokoj s palandou, sociální zařízení, balkon.
Typ B1-6 bilo(6): obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem + výklenek s palandou, dvoulůžkový pokoj, sociální zařízení, balkon a klimatizace.
Typ C1-6 trilo(6): obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem, dvoulůžkový pokoj, pokoj s palandou, sociální zařízení, balkon a klimatizace.

Popis

Venkovní bazén, bazén pro děti, parkoviště, zahrádka, výtah, pes povolen, TV, trezor, mikrovlnná trouba, klimatizace, terasa / balkón.

Stravování

Bez stravy.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Benátsko nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat