Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Hotel Savoy Beach

Itálie, Benátsko, Bibione

Ubytování Hotel
Počasí
24 °C - Jasno
Cena za osobu od 17 150 Kč

Dostupných: 44 zájezdů Zobrazit zájezdy

Ubytování

DBL+HB Classic double(2): dvoulůžkový pokoj bez možnosti přistýlky, TV, trezor, klimatizace, minibar, telefon, sociální zařízení, balkón s bočním výhledem na moře.
DBL+HB Panoramic double(2): dvoulůžkový pokoj s možností až dvou přistýlek, malé posezení, TV, trezor, klimatizace, minibar, telefon, sociální zařízení, balkón s přímým výhledem na moře.
DBL+HB Deluxe double(2): dvoulůžkový pokoj s malým posezením, možnost až dvou přistýlek, TV, trezor, klimatizace, minibar, telefon, sociální zařízení, balkón s bočním výhledem na moře.

Stravování

Polopenze.

Poloha

Moderní a renovovaný 5* hotel Savoy Beach, otevřený celoročně, s jedinečnou polohou přímo u písečné pláže, vzdálený 150 m od pěší zóny vedoucí do centra města Bibione je spojen podzemním tunelem s vedlejšími lázněmi Bibione Thermae. Hotel je kompletně klimatizovaný a bezbariérový, složený z 8 pater, 5 výtahů a 146 pokojů. Klientům je k dispozici recepce, TV místnost, bar, WI-FI (zdarma, v hale, u bazénu, na pokojích), restaurace, relaxační terasa s kuřáckou zónou a čítárna, velký venkovní bazén pro děti a dospělé, vířivka, soukromá pláž s plážovým servisem, podzemní garáže, velká sluneční terasa s výhledem na moře, animace Možnost půjčení kol a nordic walking holí do vyčerpání zásob. Vedlejší komplex lázní nabízí lázeňské i kosmetické procedury, saunu, fitness, wellness centrum. Snídaně formou bufetu s širokým výběrem biopotravin, ovoce a potravin pro celiaky Večeře jsou také formou bohatého bufetu Na vyžádání lze objednat pobyt pouze se snídaní nebo připlatit obědy (plná penze). Minimální délka pobytu 3 noci, možnost nástupu/odjezdu libovolný den v týdnu. Doporučujeme i pro velmi náročné hosty. Slevy na 3 a 4 lůžko: děti do 3 let zdarma, děti do 6 let 50%, děti do 14 let sleva 30%, ostatní sleva 15%.

Popis

Venkovní bazén, bazén pro děti, vířivka, garáž, wi-fi, bezbariérový přístup, výtah, pes zakázán, fitness, sauna, wellness, golfové hřiště v blízkosti, TV, trezor, topení, klimatizace, terasa / balkón, animace, polopenze, pro náročné.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat