Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Villaggio Selene

Itálie, Benátsko, Bibione

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
32 °C - Jasno
32 °C - Jasno
Cena za osobu od 3 780 Kč

Dostupných: 14 zájezdů Zobrazit zájezdy

Ubytování

Typ C6 trilo(6): dvoupatrový apartmán. V 1. patře obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, pokoj se 2 lůžky a balkonem, koupelna, zastřešená terasa se zahrádkou. Ve 2. patře pokoj se 2 lůžky a balkonem a koupelna.
Typ C7 trilo(7): dvoupatrový apartmán ve 2. a 3. patře. 2.patro - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem a zastřešeným balkonem. 3. patro - pokoj se 2 lůžky a balkonem, třílůžkový pokoj s balkonem a koupelna.
Typ C1-6 trilo(6): dvoupatrový apartmán s klimatizací. V 1. patře obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, pokoj se 2 lůžky a balkonem, koupelna, zastřešená terasa se zahrádkou. Ve 2. patře pokoj se 2 lůžky a balkonem a koupelna.
Typ C1-7 trilo(7): dvoupatrový apartmán ve 2. a 3. patře, s klimatizací. 2.patro - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem a zastřešeným balkonem. 3. patro - pokoj se 2 lůžky a balkonem, třílůžkový pokoj s balkonem a koupelna.

Poloha

Toto villaggio nabízí ubytování v 62 apartmánech a nachází se v klidné části Bibione Spiaggia, přibližně 1.300 m od moře. Hosté mohou využít bazén pro děti a dospělé a bezplatnou dopravu mikrobusem na pláž. Apartmány mají velké zastřešené balkony, mikrovlnou troubu, TV a kávovar. Pobyt s malým domácím zvířátkem je povolen (na vyžádání při rezervaci). Na místě se povinně platí pobytová taxa ca. EUR 0.50/osoba/den.

Popis

Venkovní bazén, bazén pro děti, parkoviště, zahrádka, pes povolen, TV, trezor, mikrovlnná trouba, terasa / balkón.

Stravování

Bez stravy.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat