Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Villa Sirio Blu

Itálie, Benátsko, Bibione

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
9 °C - Možnost deště
9 °C - Možnost deště
Cena za osobu od 4 045 Kč

Dostupných: 22 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Villa Sirio Blu obklopená zahradou se nachází v těsné blízkosti centra letoviska letoviska Bibione. Široká písečná pláž s jemným zlatavým pískem je vzdálená asi 450 metrů od villy. Místo je vhodným výběrem pro všechny věkové kategorie, zejména však pro rodiny s dětmi.
Od moře: 450.

Ostatní

20% sleva při zakoupení zájezdu do 15.2.2018.
Tipy: Caorle: malebné městečko s historickým centrem, původně vesnicí rybářů a pastevců. Benátky: okouzlující Benátky – město postavené na mnoha ostrůvcích, oddělenými od sebe sítí kanálů. Aquapark Aquasplash, Lignano Sabbiadoro: vodní park plný tobogánů a atrakcí pro děti a dospělé.
Info: Check-in: 17.00 - 20.00 hod. / check-out: 7.00 - 9.00 hod.

Popis

Zahrada, klimatizace (AP typu trilo 7A), TV, trezor, vlastní pakovací místo (1 místo/AP).
Písečná: asi 450 m od villy, jemný, zlatavý písek, prostorné volné i placené pláže, pozvolný vstup do moře. Na pláži jsou WC a sprchy, pro děti zdarma prolézačky a kolotoče a další atrakce.

Sport a zábava

Jízda na kole či kolečkových bruslích, vodní a plážové sporty jako beach volejbal, půjčovna šlapadel na pláži. Bohaté společenské vyžití: kavárny, restaurace, pizzerie, diskotéky. Pro děti: prolézačky a kolotoče a další atrakce na pláži.

Ubytování

Villa nabízí příjemné ubytování apartmánového stylu v 5-7 lůžkových apartmánech typu Quadri. Bližší infomace naleznete níže v popisu ubytovací jednotky.
QUADRI 7.
Obsazenost 5 až 7 osob, dvoupodlažní. Přízemí: obývací pokoj s malým kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, malá ložnice se samostatným lůžkem, vlastní zahrada. 1.patro: ložnice s manželským lůžkem, ložnice se 2 samostatnými lůžky, TV, soc.zařízení, balkon.

Stravování

Vlastní. Doporučujeme návštěvu místních restaurací s širokou nabídkou jídel.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat