Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Residence Condominio Skorpios

Itálie, Benátsko, Bibione

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
9 °C - Oblačno
9 °C - Oblačno
Cena za osobu od 3 570 Kč

Dostupných: 52 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Residence Skorpios se nachází v centru letoviska přímo u pláže. Klientům je k dispozici parkoviště a výtah. Všechny apartmány mají klimatizaci a mikrovlnnou troubu. Povolena malá domácí zvířata (max 10 kg) za poplatek 40 €/týden, na vyžádání. Na vyžádání při rezervaci možnost objednání plážového servisu (slunečník + 1 lehátko a 1 křesílko od 4. řady) v termínu od 18.6 - 3.9 za poplatek 57 €/týden, v termínech a také 3.9 - 10.9 za poplatek 43 €/týden. Povinně se platí pobytová taxa - ca. EUR 0.50/osoba/den. Pro skupinu mladých lidí kauce je ve výši 300 EUR/apartmán.

Popis

Parkoviště, výtah, pes povolen, mikrovlnná trouba, klimatizace, terasa / balkón, výhled na moře.

Ubytování

Typ C trilo(6): obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, dvě dvoulůžkové ložnice, mikrovlnná trouba, sociální zařízení, balkón s částečným výhledem na moře.
Typ A mono(3): obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a samostatným lůžkem, kuchyňský kout, mikrovlnná trouba, TV, klimatizace, sociální zařízení, balkón s výhledem na moře.
Typ B bilo(5): obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, třílůžková ložnice, mikrovlnná trouba, sociální zařízení, balkón s výhledem na moře. Klimatizace.

Stravování

Bez stravy.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat