Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Rezidence Splendid E Salisburgo

Itálie, Benátsko, Bibione

Ubytování Studio I Apartmán
Cena za osobu od 2 310 Kč

Dostupných: 32 zájezdů Zobrazit zájezdy

Ostatní

Tato residence je oblíbena u rodin s dětmi, pokoje s balkonem jsou za příplatek.
V okolí zeleně plážový servis klimatizace zábavné a sportovní vyžití.
Poznámka: V ceně pobytu je plážový servis (1 slunečník a 2 lehátka/apartmán) od 4. řady dále.

Poloha

200 m od širké písečné pláže nachází se v části Pineda přímo v centru nedaleko obchodů a restaurací.
Rezidenční komplex se skládá ze 2 budov v zeleni a samém srdci Bibione Pineda, je vzdálen 200 m od pláže.

Ubytování

Apartmány jsou vybavena TV, mikrovlnnou troubou, kávovarem na americkou kávu, trezorem, ke každému apartmánu je parkovací místo. Apartmány s balkonem na vyžádání. Apartmán pro 3 osoby (AP1/3) – obývací pokoj s kuchyňským koutem a gaučem pro 1 osobu, ložnice se 2 lůžky, příslušenství, balkon a klimatizace (za poplatek). Apartmán pro 4 osoby (AP1/4) – obývací pokoj s kuchyňským koutem a gaučem pro 1 osobu, ložnice se manželskou postelí a 1 lůžkem, příslušenství, balkon a klimatizace (za poplatek). Apartmán pro 5 osob (AP2/5) – obývací pokoj s kuchyňským koutem a gaučem pro 1 osobu, ložnice se manželským lůžkem a ložnice se 2 samostatnými lůžky nebo palandou, příslušenství, balkon a klimatizace (za poplatek).
Obývací pokoj s kuchyňským koutem a gaučem pro 1 osobu, ložnice se 2 lůžky, příslušenství, balkon (za poplatek). Je vybaven TV, mikrovlnnou troubou, kávovarem na americkou kávu, trezorem, klimatizací (za poplatek).
Obývací pokoj s kuchyňským koutem a gaučem pro 1 osobu, ložnice se manželskou postelí a 1 lůžkem, příslušenství, balkon (za poplatek). Je vybaven TV, mikrovlnnou troubou, kávovarem na americkou kávu, trezorem, klimatizací (za poplatek).
Obývací pokoj s kuchyňským koutem a gaučem pro 1 osobu, ložnice se manželským lůžkem a ložnice se 2 samostatnými lůžky nebo palandou, příslušenství, balkon (za poplatek). Je vybaven TV, mikrovlnnou troubou, kávovarem na americkou kávu, trezorem, klimatizací (za poplatek).

Stravování

Vlastní.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat