Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Villaggio Splendido

Itálie, Benátsko, Bibione

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
10 °C - Oblačno
10 °C - Oblačno
Cena za osobu od 2 595 Kč

Dostupných: 111 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Velmi pěkné a oblíbené Villaggio Splendido s bazénem pro děti i dospělé se nachází v klidné části Bibione Spiaggia, nedaleko centra a cca 1350 m od písečné pláže, kam je zajištěn odvoz mikrobusem (cca každých 30min). Apartmány mají klimatizaci, TV, mikrovlnnou troubu, trezor, kávovar, velké zastíněné terasy a vyhrazená parkovací místa. Na místě se povinně platí pobytová taxa cca EUR 0.50/osoba/den.

Popis

Venkovní bazén, bazén pro děti, parkoviště, zahrádka, pes povolen, TV, trezor, mikrovlnná trouba, topení, klimatizace.

Ubytování

Typ B4 bilo(4): apartmány v přízemí - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, dvoulůžková ložnice, soc. zařízení a zahrádka.
Typ C6 trilo(6): apartmány v 1.patře - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem, kuchyňský kout, dvoulůžková ložnice a pokoj se 2 lůžky, soc. zařízení a balkon.
Typ C1-6 trilo(6): apartmány v přízemí - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem, kuchyňský kout, dvoulůžková ložnice a pokoj se 2 lůžky, soc. zařízení a zahrádka.
Typ D quadri(8): apartmány v patře - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem, kuchyňský kout, dvoulůžková ložnice a dva pokoje se 2 lůžky, soc. zařízení a balkon.
Typ C2-6 trilo(6): apartmány v přízemí - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem, kuchyňský kout, dvoulůžková ložnice a pokoj se 2 lůžky, soc. zařízení a velká zahrádka.

Stravování

Bez stravy.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat