Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Rezidence Tre Torri

Itálie, Benátsko, Bibione

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
7 °C - Oblačno
7 °C - Oblačno
Cena za osobu od 1 945 Kč

Dostupných: 165 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

250 m od široké písečné pláže nachází se v části Lido del Sole klidná část letoviska nedaleko restaurací a obchodů.
Apartmánový dům obklopený zelení se nachází v Bibione v klidné části letoviska Lido del Sole, písečná pláž je vzdálena 250 m.

Ubytování

Residence je vybavena výtahem, úschovnou kol, parkovištěm. Apartmány jsou typu bilo a trilo nově jsou zrekonstruované kuchyně a všechny mají prostorný balkon, TV a klimatizaci (za poplatek).Apartmán pro 4 osoby (AP1/4) - obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice se 2 lůžky, příslušenství, balkon.Apartmán pro 5 osob (AP1/5) - obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice s manželským lůžkem a 1 samostatným lůžkem, příslušenství, balkon.Apartmán pro 6 osob (AP2/6) - obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice s dvoulůžkem, ložnice se 2 lůžky, příslušenství, balkon.Apartmán pro 7 osob (AP2/7) - obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice s dvoulůžkem a jedním lůžkem, ložnice se 2 lůžky, příslušenství, balkon.
Obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice se 2 lůžky, příslušenství, balkon. Je vybaven TV a klimatizací (za poplatek).
Obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice s manželským lůžkem a 1 samostatným lůžkem, příslušenství, balkon. Je vybaven TV a klimatizací (za poplatek).
Obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice s dvoulůžkem, ložnice se 2 lůžky, příslušenství, balkon. Je vybaven TV a klimatizací (za poplatek).

Stravování

Vlastní.

Ostatní

Výhodou této rezidence je že nění daleko od moře a je obklopena zelení což ocení hodně rodiny s malými dětmi.
Rezidence obklopena zelení plážový servis v ceně do 24.6. a od 2.9.klimatizace zábavné a sportovní vyžití.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat