Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Rezidence Valbella

Itálie, Benátsko, Bibione

Rezidence Valbella (hlavní fotografie)

10% sleva až

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
10 °C - Oblačno
10 °C - Oblačno
Cena za osobu od 2 045 Kč

Dostupných: 275 zájezdů Zobrazit zájezdy

Popis

Středisko nabízí bazény pro dospělé a pro děti, tenisový kurt (za poplatek) a dětské hřiště. Pro každý apartmán je vyhrazené jedno parkovací místo.
Písečná: asi 900 m od rezidence, jemný, zlatavý písek, pozvolný vstup do moře. Prostorné volné i placené pláže. Plážový servis (1 slunečník + 1 plážová židle + 1 lehátko/apartmán) od čtvrté řady k zakoupení u agentury. První, druhá a třetí řada se platí přímo na pláži.

Sport a zábava

6 venkovních bazénů, volejbalové hřiště, beach volejbal, tenis a spousta jiných sportů. Bohaté společenské vyžití: kavárny, restaurace, pizzerie, diskotéky. Pro děti: dětské hřiště, prolézačky a další atrakce na pláži.

Ubytování

Rezidence Valbella nabízí příjemné ubytování apartmánového stylu odpovídající evropskému standardu ve své kategorii. Nabízíme Vám možnost ubytování ve čtyř až pětilůžkových apartmánech, bližší informace naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky.
MONO 4.
Obsazenost 2 až 4 osoby, obývací pokoj s kuchyňským koutem s velkou lednicí a rozkládacím lůžkem pro dvě osoby, výklenek s dvěma lůžky, vlastní soc. zařízení, terasa, parkovací místo.
BILO 4.
Obsazenost 2 až 4 osoby, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem, ložnice s manželským lůžkem, vlastní soc. zařízení, balkon, parkovací místo.
BILO 5AC.
Obsazenost 3 až 5 osob, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem, ložnice s manželským lůžkem a třetím lůžkem, vlastní soc. zařízení, balkon, klimatizace, mikrovlnná trouba, parkovací místo.

Stravování

Vlastní. Doporučujeme návštěvu místních restaurací s širokou nabídkou jídel, které se nachází v těsné blízkosti rezidence.

Ostatní

20% sleva při zakoupení zájezdu do 15.2.2018.
Tipy: Caorle: malebné městečko s historickým centrem, původně vesnicí rybářů a pastevců. Benátky: okouzlující Benátky – město postavené na mnoha ostrůvcích, oddělenými od sebe sítí kanálů. Aquapark Aquasplash, Lignano Sabbiadoro: vodní park plný tobogánů a atrakcí pro děti a dospělé.
Info: Check-in: 17.00 - 20.00 hod. / check-out: 7.00 - 9.00 hod.

Poloha

Pěkná apartmánová rezidence Valbella stojí na klidném místě v okrajové části oblíbeného letoviska Bibione. Široká pláž se zlatavým pískem se nachází asi 900 m od této moderní rezidence.
Od moře: 900.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat