Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Rezidence Viale Aurora

Itálie, Benátsko, Bibione

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
12 °C - Jasno
12 °C - Jasno

Poloha

200 m od široké písečné pláže nachází se v části Spiaggia přímo v centru poblíž nákupních možností.
Rezidence Viale Aurora je 7 rezidenčních domů (Foyer, Storione, Ca´d´Oro, King´s Garden, Althena, Monaco, Licia a Mauro) poblíž sebe přímo v centru letoviska Bibione Spaggia. Písečná pláž je vzdálen 150 - 200m.

Ubytování

Ubytování je zajištěno v jednom ze 7 rezidenčních domů bez možnosti výběru. Apartmány jsou vybaveny TV, mikrovlnnou troubou, kávovarem na americkou kávu, trezorem, klimatizací (u některých apartmánů za poplatek).Parkovací stání pouze u některých apartmánů Studio pro 2 osoby (ST2) jedna místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, příslušenství, balkon, klimatizace (za poplatek).Studio pro 3 osoby (ST3) jedna místnost s kuchyňským koutem a rozkládacími gauči pro 2 osoby a 1 osobu, příslušenství, balkon, klimatizace (za poplatek), parkovací stání.Studio pro 4 osoby (ST4) jedna místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby a výklenkem ve kterém je manželské lůžko, příslušenství, balkon, klimatizace, parkovací stání.Apartmán pro 4 osoby (AP1/4) obývací místnost s kuchyňským koutem, ložnice s manželským lůžkem a palandou, příslušenství, balkon, klimatizace (za příplatek), parkovací stání.Apartmán pro 6 osob (AP2/6) obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice s manželským lůžkem, pokoj s palandou, příslušenství, balkon, klimatizace a parkovací stání (za poplatek).
Jedna místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, příslušenství, balkon. Je vybaven TV, mikrovlnnou troubou, kávovarem na americkou kávu, trezorem, klimatizací (za poplatek).
Jedna místnost s kuchyňským koutem a rozkládacími gauči pro 2 osoby a 1 osobu, příslušenství, balkon, parkovací stání. Je vybaven TV, mikrovlnnou troubou, kávovarem na americkou kávu, trezorem, klimatizací (za poplatek).
Jedna místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby a výklenkem ve kterém je manželské lůžko, příslušenství, balkon, parkovací stání. Je vybaven TV, mikrovlnnou troubou, kávovarem na americkou kávu, trezorem, klimatizací.

Stravování

Vlastní.

Ostatní

Rezidence jsou situovány poblíž sebe přímo v centru letoviska Bibione. Pozor některé apartmány nemají v ceně parkovací stání.
Skládá se ze 6 budov poblíž sebe plážový servis klimatizace Wi-Fi za poplatek.
Poznámka: V ceně pobytu je plážový servis (1 slunečník a 2 lehátka/apartmán) od 4. řady dále.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Benátsko nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat