Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Villaggio Michelangelo

Itálie, Benátsko, Bibione

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
29 °C - Jasno
29 °C - Jasno
Cena za osobu od 3 080 Kč

Dostupných: 22 zájezdů Zobrazit zájezdy

Popis

Venkovní bazén, bazén pro děti, parkoviště, zahrádka, venkovní krb, pes povolen, klimatizace, terasa / balkón.

Stravování

Bez stravy.

Poloha

Villaggio Michelangelo se nachází v klidné zelené části střediska, přibližně 650-800 m od moře a 300 m od centra. Některé apartmány jsou dvoupodlažní a mají balkón nebo zahrádku a parkovací stání. K dispozici je renovovaný bazén pro děti a dospělé. Vybavení jednotlivých apartmánů se může v závislosti na vkusu jejich majitelů lišit. Povolen pobyt s menšími domácími mazlíčky (do 10 kg) za poplatek 40 €/týden (na vyžádání při rezervaci). Na vyžádání při rezervaci možnost objednání plážového servisu (slunečník + 1 lehátko a 1 křesílko od 4. řady) v termínu od 3.6 - 8.9 za poplatek 58 €/týden, v období 20.5 - 2.6 nebo 9.9 - 24.9 za poplatek 44 €/týden. Povinně se platí pobytová taxa - ca. EUR 0.50/osoba/den. Pro skupinu mladých lidí kauce je ve výši 300 EUR/apartmán.

Ubytování

Typ B bilo(4): obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, dvoulůžková ložnice, sociální zařízení, balkon, parkovací stání, klimatizace, mikrovlnná trouba.
Typ C trilo(6): obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, dvě dvoulůžkové ložnice, sociální zařízení, balkón nebo zahrádka, parkovací stání, klimatizace a trezor.
Typ C1 a/b trilo(6): vilka - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, dvě dvoulůžkové ložnice, TV, sociální zařízení, zahrádka nebo terasa, krb a parkovací stání, klimatizace, trezor, TV. Vilka má vchod z přízemí nebo z 1. patra a může být dvoupodlažní.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat