Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Villaggio Quadrifoglio

Itálie, Benátsko, Bibione

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
11 °C - Déšť
11 °C - Déšť
Cena za osobu od 2 745 Kč

Dostupných: 126 zájezdů Zobrazit zájezdy

Ubytování

Villaggio nabízí příjemné ubytování apartmánového stylu odpovídající evropskému standardu ve své kategorii. Nabízíme Vám možnost ubytování v apartmánech typu TRILO, bližší informace naleznete níže v popisu ubytovací jednotky.
TRILO 6AC.
Obsazenost 4 až 6 osob - obývací pokoj s rozkládacím lůžkem pro 2 osoby a kuchyňským koutem, soc.zařízení, ložnice s manželskou postelí, ložnice s dvěma samostatnými lůžky, soc. zařízen, TV, terasa nebo balkon, parkovací místo.
TRILO 7D.
Obsazenost 5 až 7 osob - Přízemí: obývací pokoj s rozkládacím lůžkem pro 2 osoby a kuchyňským koutem, soc.zařízení. První patro: ložnice s manželskou postelí, ložnice s 2 samostatnými lůžky nebo palandou, otevřený prostor s 1 lůžkem, soc. zařízení, TV, terasa nebo balkon, parkovací místo.

Poloha

Villaggio Quadrifoglio se nachází nedaleko obchodního centra a lunaparku. Je ideální pro klienty, kteří nemusí být ubytováni přímo u moře. Veškeré služby jsou v blízké dostupnosti komplexu. Vhodné pro rodiny s dětmi, které ocení zahradu a bazén.
Od moře: 1100.
Od centra: 2000.

Stravování

Vlastní. Doporučujeme návštěvu místních restaurací s širokou nabídkou jídel.

Ostatní

20% sleva při zakoupení zájezdu do 15.2.2018.
Tipy: Caorle: malebné městečko s historickým centrem, původně vesnicí rybářů a pastevců. Benátky: okouzlující Benátky – město postavené na mnoha ostrůvcích, oddělenými od sebe sítí kanálů. Aquapark Aquasplash, Lignano Sabbiadoro: vodní park plný tobogánů a atrakcí pro děti a dospělé.
Info: Check-in: 17.00 - 20.00 hod. / check-out: 7.00 - 9.00 hod.

Popis

Villaggio s bazénem, parkoviště s vyhrazeným místem pro každý apartmán.
Písečná: asi 1100 m od villaggia, jemný, zlatavý písek, pozvolný vstup do moře. Prostorné volné i placené pláže. Plážový servis od 4.řady zdarma (více informací na místě).

Sport a zábava

Vodní a plážové sporty jako beach volejbal, půjčovna šlapadel na pláži. Bohaté společenské vyžití: kavárny, restaurace, pizzerie, diskotéky. Pro děti: prolézačky a další atrakce na pláži.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat