Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Villaggio Quadrifoglio

Itálie, Benátsko, Bibione

Villaggio Quadrifoglio (hlavní fotografie)

10% sleva až

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
8 °C - Oblačno
8 °C - Oblačno
Cena za osobu od 3 308 Kč

Dostupných: 46 zájezdů Zobrazit zájezdy

Popis

Venkovní bazén, parkoviště, dětské hřiště, pes povolen, TV, trezor, animace.

Ubytování

Typ C8 trilo(8): dvoupodlažní apartmán. Přízemí - obývací pokoj s kuchyňským koutem, rozkládací pohovkou pro 1. osobu a rozkládací pohovkou pro 2. osoby, koupelna se sprchou, terasa s přístupem k bazénu, 1. patro - ložnice s manželskou postelí, ložnice se dvěma samostatnými lůžky, otevřené podkroví s jedním lůžkem, koupelna se sprchovým koutem, klimatizace.
Typ C1-8 trilo(8): dvoupodlažní apartmán. Přízemí - obývací pokoj s kuchyňským koutem, rozkládací pohovkou pro 1. osobu a rozkládací pohovkou pro 2. osoby, koupelna se sprchou, terasa s přístupem k bazénu, 1. patro - ložnice s manželskou postelí, ložnice se dvěma samostatnými lůžky, otevřené podkroví s jedním lůžkem, koupelna se sprchovým koutem, pračka, bez klimatizace.

Stravování

Bez stravy.

Poloha

Villaggio Quadrifoglio se nachází v letovisku Bibione Spiaggia. Villaggio leží na klidném, zeleném místě cca 900 m od písečné pláže. Hostům je k dispozici zahrada, parkovací místo, venkovní bazén a dětské hřiště. Apartmány mají TV a trezor. Apartmán C8 má klimatizaci. Apartmán C1-8 má pračku, ale je bez klimatizace. Na vyžádání je povolen pobyt s malým pejskem.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat