Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Apartmány Villaggio Ai Ginepri

Itálie, Benátsko, Caorle

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
29 °C - Možnost bouřky
29 °C - Možnost bouřky
Cena za osobu od 2 675 Kč

Dostupných: 16 zájezdů Zobrazit zájezdy

Popis

Komplex 115 apartmánů sestávající z dvoupodlažních apartmánů (označení "V") v rámci řadových vilek a jednopodlažních apartmánů (označení "R") v rámci 3 třípodlažních residencí kolem bazénového areálu a prostoru s parkovou úpravoudětské hřiště, wi-fi připojení k internetu, barbecue, 1 vyhrazené venkovní parkovací stání / apartmán s označením "V", resp. výtah (pouze u residence), 1 vyhrazené venkovní či garážové parkovací stání / apartmán s označením "R" (další parkování v blízkosti).

Poloha

Caorle / Lido Altanea, centrum Altanea - 100 m; centrum Caorle - 5,5 km, pláž - 600 m (k dopravě na / z pláže je k dispozici též lokální motorový vláček zdarma).

Sport a zábava

Bazén cca 300 m², sluneční terasa s lehátky a slunečníky, dětský bazének.

Ubytování

Bilo 4R:37 m² - 1 ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, sociální zařízení se sprchou, balkon.

Bilo 5V:47 m² - přízemí: obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, sociální zařízení (jen umyvadlo a toaleta), terasa a předzahrádka; 1. patro: 1 ložnice s manželskou postelí a 1 samostatným lůžkem, sociální zařízení se sprchou, balkon.

Trilo 6V:56 m² - přízemí: obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, sociální zařízení (jen umyvadlo a toaleta), terasa a předzahrádka; 1. patro: 1 ložnice s manželskou postelí, 1 ložnice se 2 samostatnými lůžky, sociální zařízení se sprchou, balkon.

Trilo 7R:50 m² - 1 ložnice s manželskou postelí a 1 samostatným lůžkem, 1 ložnice se 2 samostatnými lůžky, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, sociální zařízení se sprchou, balkon,klimatizace, TV sat., trezor, fén, mikrovlnka, kávovar.

Stravování

Bez stravy.

Ostatní

  • i zde nabízíme možnost využít náš dětský zábavní klub "Fun Orange" pro Vaše ratolesti zcela zdarma
  • objekt nabízející možnosti ubytování jak v řadových vilkách, tak i finančně výhodnější ubytování v menších residencích
  • v klidné části s velkým bazénem a spoustou zeleně
  • dostatečná kapacita i pro skupiny
  • aquapark Aquafollie 5,5 km
  • velké množství cyklostezek vhodných pro celou rodinu na kolo i brusle
  • nejžádanější typologie všestranně kvalitních apartmánů
  • větší vzdálenost od pláže částečně potřena službami místního vláčku

Doplňující informace: *služby za příplatek.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat