Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Residence Ai Salici

Itálie, Benátsko, Caorle

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
5 °C - Déšť
5 °C - Déšť
Cena za osobu od 1 980 Kč

Dostupných: 42 zájezdů Zobrazit zájezdy

Stravování

Bez stravy.

Poloha

Residence Ai Salici s bazénem pro děti i dospělé byla postavena v roce 2003 a nachází se cca 600 m od písečné pláže v Caorle - Altanea, v blízkosti nákupního centra "Galleria La Quercia" a dětského hřiště. Apartmány jsou umístěny v budovách okolo bazénu (pro děti i dospělé), mají terasu/balkón, vyhrazené parkovací místo a jsou moderně vybaveny. V areálu je zdarma dostupné připojení k internetu přes wi-fi (okolo bazénu). Na pláž a zpět jezdí turistický vláček zdarma.

Popis

Venkovní bazén, bazén pro děti, parkoviště, zahrádka, wi-fi, výtah, pes zakázán, TV, trezor, klimatizace, terasa / balkón.

Ubytování

Typ A mono(3): obývací pokoj se rozkládacími lůžky pro 3 osoby, kuchyňský kout, klimatizace, trezor, TV sat, sociální zařízení, parkovací místo, směrem na bazén.
Typ B bilo(4): mezonetový apartmán, v přízemí obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem, kuchyňský kout a zahrádka, v patře dvoulůžková ložnice a sociální zařízení, dále klimatizace, trezor, TV sat, parkovací místo
Typ C trilo(6): obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem, kuchyňský kout, dvě dvoulůžkové ložnice, klimatizace, trezor TV sat, sociální zařízení, parkovací místo, terasa.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat