Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Apartmány Albatros

Itálie, Benátsko, Caorle

Ubytování Studio I Apartmán
Cena za osobu od 2 520 Kč

Dostupných: 21 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Elegantní apartmánová rezidence je situována přímo u přístavu jachet. Skládá se ze tří částí, v centrální části je umístěn bazén.

Popis

Výtah (pouze v některých vchodech), restaurace - pizzerie, bazén (cca 27/5-9/9), sluneční terasa.
Písečná s pozvolným vstupem do moře. Část pláže volná, část pláže s plážovým servisem za poplatek. Speciální cena při objednání plážového servisu současně s pobytem (platba na místě). Parkování: 1 místo/ apartmán.

Ubytování

Apartmány jsou standardně zařízeny, vždy s vybaveným kuchyňským koutem, SPR+WC, TV, trezor, klimatizace. #B5-1: (max. 5 osob)/# (v přízemí) ložnice se třemi lůžky, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem, kuchyňský kout, zahrádka. #B4-2: (max. 4 osoby)/# (v patře) ložnice se dvěma lůžky, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem, kuchyňský kout, balkon. #B5-2: (max. 5 osob)/# (v patře) ložnice se třemi lůžky, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem, kuchyňský kout, balkon. #B4-3: (max. 4 osoby)/# (v podkroví) ložnice se dvěma lůžky, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem, kuchyňský kout, balkon. #B4-4: (max. 4 osoby)/# (v patře) ložnice se dvěma lůžky, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem, kuchyňský kout, bez balkonu. #C6-1: (max. 6 osob)/# (v přízemí) dvě ložnice po dvou lůžkách, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem, kuchyňský kout, zahrádka. #C6-2: (max. 6 osob)/# (v patře) dvě ložnice po dvou lůžkách (jedna může být s patrovým lůžkem), denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem, kuchyňský kout, balkon.

Stravování

Bez stravy.

Ostatní

Postýlka: na vyžádání, 28 €/ týden, příp. možno vzít vlastní.
Zvíře: nepovoleno.
Pobyt: sobota/ sobota (10/6-9/9), příjezd možný každý den, min. 4 noci (do 10/6 a po 9/9).

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat