Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Rezidence Ca´Vio

Itálie, Benátsko, Caorle

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
9 °C - Možnost deště
9 °C - Možnost deště
Cena za osobu od 1 445 Kč

Dostupných: 202 zájezdů Zobrazit zájezdy

Ostatní

Apartmány jsou oblíbeny klienty pro svou polohu blízko historického centra.
Prakticky zařízené apartmány, AP1/3 výtah klimatizace v ceně zábavné a sportovní vyžití.

Ubytování

Jednoduše, avšak prakticky zařízené apartmány mají klimatizaci a TV. Rezidence je vybavena výtahem a parkování je možné v dostupné vzdálenosti na parkovacích zónách.Apartmán pro 3 osoby (AP1/3) - obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice pro 3 osoby, příslušenství, balkon.Apartmán pro 4 osoby (AP1/4) - obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 1 osobu, ložnice pro 3 osoby, příslušenství.Apartmán pro 5 osob (AP2/5) - obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice pro 3 osoby, pokoj pro 2 osoby,příslušenství, balkon.Apartmán pro 6 osob (AP2/6) - podkrovní apartmán, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice pro 2 osoby, pokoj pro 2 osoby,příslušenství, terasa.
Obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice pro 3 osoby, příslušenství, balkon. Je vybaven TV a klimatizací.
Obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 1 osobu, ložnice pro 3 osoby, příslušenství. Je vybaven TV a klimatizací.
Obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice pro 3 osoby, pokoj pro 2 osoby,příslušenství, balkon. Je vybaven TV a klimatizací.

Stravování

Vlastní.

Poloha

70 m od široké písečné pláže cca 7 min od historického centra nedaleko restaurací a nákupních možností dohrá poloha pro poznání letoviska.
Menší čtyřpatrová vila má ideální polohu, je vzdálená pár minut chůze od starého centra Caorle a poblíž hlavní třídy s množstvím barů, restaurací a nákupních možností. Supermarket je vzdálen cca 150 m a široká píseční pláž pouhých 70 m.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat