Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Villaggio Dei Fiori

Itálie, Benátsko, Caorle

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
22 °C - Jasno
22 °C - Jasno
Cena za osobu od 2 295 Kč

Dostupných: 7 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Vilkový komplex se 2 bazény leží asi 350 m od pláže "Levante", na klidném místě nedaleko historického centra Caorle, které svojí kouzelnou atmosférou osloví každého návštěvníka.
Od moře: 350.
Od centra: 600.

Popis

2 bazény pro dospělé i děti, zahrada, parkovací místa.
Písečná: asi 350 m od rezidence (pláž Levante), s pozvolným vstupem do moře. Soukromé i volně přístupné pláže. Plážový servis v ceně (1 sluněčník + 2 lehátka/AP).

Sport a zábava

2 venkovní bazény, jízda na kole či kolečkových bruslích, beach volejbal. Bohaté společenské vyžití – kavárny, restaurace, pizzerie, diskotéky. Pro děti: jízda na kolečkových bruslích, dětské hřiště, skákadla.

Ubytování

Moderní apartmány s vlastním příslušenstvím a balkonem nebo terasou/předzahrádkou, jsou vybaveny moderním nábytkem, klimatizací, koupelnou, kuchyňským koutem, vlastním soc. zařízením. Bližší informace naleznete níže v popisu ubytovacích jednotek.
MONO 4.
Obsazenost 2 až 4 osoby (cca 40 m2), obývací pokoj s kuchyňským koutem, manželské lůžko, 2 rozkládací lůžka, vlastní sociální zařízení, balkon nebo terasa.
BILO 4.
Obsazenost 3 až 5 osob (cca 50 m2), obývací pokoj s kuchyňským koutem, rozkládací gauč pro 2 osoby, ložnice s manželským lůžkem, vlastní sociální zařízení, balkon nebo terasa.

Stravování

Vlastní, s možností využití nabídky místních restaurací.

Ostatní

20% sleva při zakoupení zájezdu do 15.2.2017.
Tipy: Caorle: malebné městečko s historickým centrem, původně vesnicí rybářů a pastevců. Benátky: okouzlující město postavené na mnoha ostrůvcích, oddělenými od sebe sítí kanálů. Aquapark Lido di Jesolo: vodní park plný tobogánů a atrakcí pro děti a dospělé.
Info: Check-in: 16.00-20:00 hod. / check-out: 10.00 hod.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat