Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Rezidence Giardini di Altea

Itálie, Benátsko, Caorle

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
7 °C - Jasno
Cena za osobu od 2 345 Kč

Dostupných: 103 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

500 - 800 m od široké písečné pláže Caorle - v části Altanea klidná část obchody cca 100 m.
Prázdninový komplex skládající se ze 3 oplocených bloků – Tigli, Lecci a Olmi se nachází v klidné části letoviska, vedle golfového hřiště a asi 100 m od obchodního centra. Pláž je vzdálena 500 – 800 m, možnost využití vláčku svážejícího klienty k pláži zdarma.

Ubytování

Každý blok má svůj bazén pro dospělé a bazén pro děti, sluneční terasu, hřiště pro děti, parkoviště a výtah, nedaleko se nachází obchodní centrum s barem a restaurací.Apartmány jsou buď typu dvoupodlažních vilek, nebo jednopodlažních apartmánů v rezidenci. Všechny jsou moderně vybaveny a mají SAT/TV, safe, fén, klimatizaci a kávovar.Apartmán pro 5 osob Villa (AP1/5V) - přízemí - obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, předzahrádka. 1. patro - ložnice s manželskou postelí a 1 lůžkem, příslušenství, balkon.Apartmán pro 5 osob (AP1/5) - obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice s manželskou postelí a 1 lůžkem, příslušenství, balkon.Apartmán pro 7 osob (AP2/7) - obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice s manželskou postelí a 1 lůžkem, ložnice se 2 lůžky, příslušenství, balkon.
Obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice s manželskou postelí a 1 lůžkem, příslušenství, balkon. Je vvbaven SAT/TV, safem, fénem, klimatizací a kávovarem. .
Přízemí - obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, předzahrádka. 1. patro - ložnice s manželskou postelí a 1 lůžkem, příslušenství, balkon. Je vybaven SAT/TV, safem, fénem, klimatizací a kávovarem.
Obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice s manželskou postelí a 1 lůžkem, ložnice se 2 lůžky, příslušenství, balkon. Je vvbaven SAT/TV, safem, fénem, klimatizací a kávovarem.

Stravování

Vlastní.

Ostatní

Tento komplex patří mezi jeden z nejoblíbenějších u našich klientů. Má krásnou zahradu a je ideální pro rodiny s dětmi.
Komplex ze 3 oplocených bloků AP1/5 , AP2/5 VILA, AP2/7 každý blok má bazén klimatizace vláček na pláž zdarma.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat