Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Rezidence Giotto

Itálie, Benátsko, Caorle

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
2 °C - Oblačno
2 °C - Oblačno

Poloha

Moderní apartmánová rezidence Giotto je situovaná asi 150 m od pláže Ponente s pozvolným přístupem do moře, nedaleko historického centra města Caorle. V blízkosti rezidence najdete restaurace, kavárny a obchody a řadu příležitostí k vyžití všeho druhu. Rezidence se nachází v klidné uličce, která sousedí s promenádou plnou obchůdků a restaurací. Je vhodným výběrem jak pro rodiny s dětmi, páry, skupinky, tak i seniory. Krásné jsou také odpolední a večerní procházky po pláži.
Od moře: 150.
Od centra: 350.

Sport a zábava

V Caorle jsou dobré podmínky pro jízdu na kole či kolečkových bruslích. Zahrát si můžete třeba plážový volejbal, využít nabídky vodních sportů nebo vyrazit za zábavou do města - kavárny, restaurace, pizzerie a diskotéky ožívají především při soumraku.

Popis

Třípatrová rezidence s vkusně a moderně zařízenými apartmány, klimatizací, TV a pračkou. Bez vlastního parkoviště.
Písečná: asi 150 m od rezidence. Pozvolný přístup do moře bude vyhovovat především rodinám s dětmi. Caorle nabízí soukromé i volně přístupné pláže.

Ubytování

Apartmány pro 2-6 osob jsou vybaveny klimatizací (v ceně), TV, pračkou a balkonem (kromě typu MONO). Bližší popis jednotlivých apartmánů naleznete níže.
MONO 3.
Obsazenost 2 až 3 osoby, obývací pokoj s kuchyňským koutem a s rozkládacím dvoulůžkem a 1 samostatným lůžkem, soc. zařízení, klimatizace, TV a pračka.
MONO 4 B.
Obsazenost 2 až 4 osoby, apartmán v přízemí, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou a manželskou postelí, TV, klimatizace a pračka, soc. zařízení.
BILO 5.
Obsazenost 3 až 5 osob, prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou pro 2 osoby, ložnice s 3 lůžky, TV, klimatizace a pračka, soc. zařízení, balkon.
TRILO 6.
Obsazenost 4 až 6 osob, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem, ložnice s manželským lůžkem as samostatným lůžkem, pokoj se 2 oddělenými lůžky, TV, klimatizace a pračka, soc. zařízení, balkon.

Stravování

Vlastní. Využít můžete široké nabídky restaurací a pizzerií.

Ostatní

20% sleva při zakoupení zájezdu do 15.2.2017.
Tipy: Caorle: malebné městečko s historickým centrem, původně vesnicí rybářů a pastevců. Benátky: okouzlující město postavené na mnoha ostrůvcích, oddělenými od sebe sítí kanálů. Aquapark Lido di Jesolo: vodní park plný tobogánů a atrakcí pro děti a dospělé.
Info: Check-in: 17.00-20.00 hod. / check-out: 09.00-11.00 hod.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Benátsko nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat