Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Rezidence Laura

Itálie, Benátsko, Caorle

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
11 °C - Oblačno
11 °C - Oblačno
Cena za osobu od 5 516 Kč

Dostupných: 39 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Nedávno zrekonstruovaná rezidence Laura leží asi 150 m od západní pláže v Caorle, v blízkosti historického centra Caorle. Rezidence je ideální volbou pro strávení pohodové dovolené. V blízkosti se nachází havní třída s restauracemi, kavárny a obchody a řadou příležitostí k vyžití všeho druhu.
Od moře: 150.
Od centra: 300.

Popis

Hostům rezidence jsou k dispozici klimatizované apartmány a parkovací místa.
Písečná: s pozvolným vstupem do moře bude vyhovovat především rodinám s dětmi. Caorle nabízí soukromé i volně přístupné pláže. Možnost pronájmu plážového servisu (za poplatek cca 70 EUR/týden, bližší informace na místě).

Sport a zábava

V Caorle jsou dobré podmínky pro jízdu na kole či kolečkových bruslích. Zahrát si můžete třeba plážový volejbal, využít nabídky vodních sportů nebo vyrazit za zábavou do města - kavárny, restaurace, pizzerie a diskotéky ožívají především při soumraku.

Ubytování

Rezidence nabízí ubytování v nedávno zrekonstruovaných apartmánech typu BILO s klimatizací, TV a vlastním soc. zařízením. Bližší popis jednotlivého apartmánu naleznete níže.
BILO 4.
Obsazenost 2 až 4 osoby, obývací pokoj s rozkládací pohovkou a kuchyňským koutem, ložnice se manželským lůžkem, vlastní soc. zařízení, TV, klimatizace.
TRILO 6.
Obsazenost 4 až 6 osob, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice se 2 lůžky, ložnice se dvěma lůžky nebo palandou, TV, soc. zařízení, klimatizace, balkon.

Stravování

Vlastní. Využít můžete široké nabídky restaurací a pizzerií.

Ostatní

20% sleva při zakoupení zájezdu do 15.2.2018.
Tipy: Caorle: malebné městečko s historickým centrem, původně vesnicí rybářů a pastevců. Benátky: okouzlující Benátky – město postavené na mnoha ostrůvcích, oddělenými od sebe sítí kanálů. Aquapark Lido di Jesolo: vodní park plný tobogánů a atrakcí pro děti a dospělé.
Info: Check-in: 16.00 - 20.00 hod. / check-out: 10.00 hod.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat