Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Villaggio Le Farnie

Itálie, Benátsko, Caorle

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
15 °C - Bouřka
15 °C - Bouřka

Stravování

Bez stravování.

Ostatní

- nové moderní villaggio
- vhodné pro rodiny s dětmi Na místě se platí pobytová taxa. Vratná kauce 100 Eur. Povinný poplatek za spotřeby energií 40 Eur/BILO, 45 Eur/TRILO. NA VYŽÁDÁNÍ: Závěrečný úklid 45 Eur/apartmán (vyjma kuchyňské linky), ložní prádlo 6 Eur/osoba/výměna, postýlka 21 Eur/týden, zvířata nejsou povolena.

Ubytování

Všechny apartmány jsou moderně zařízeny a vybaveny sociálním zařízením, fénem, klimatizací, trezorem,SAT TV, kávovarem a balkonem či terasou.Residenční část – jednopodlažní apartmány - Bilo pro 4 osoby se skládá z ložnice s manželskou postelí a obývacího pokoje s kuchyňským koutem a rozkládacím / vysouvacím dvoulůžkem. Balkon. Trilo pro 7 osob má navíc další ložnici se 2 samostatnými lůžky a další lůžko má umístěno v rámci ložnice s manželskou postelí. Balkon.
Vilková část – dvoupodlažní apartmány - Bilo pro 5 osob se skládá z obývacího pokoje s kuchyňským koutem a rozkládacím / vysouvacím dvoulůžkem v přízemí, v patře ložnice se 3 lůžky. Apartmán má předzahrádku. Trilo pro 6 osob má oproti bilu v patře dvě ložnice – jednu s manželským lůžkem a jednu se dvěma oddělenými lůžky.

Poloha

Toto nedávno vystavěné villaggio složené z rezidenční a vilkové části, se nachází v části Caorle zvané Altanea, nedaleko obchodního centra s několika obchody a bary zvané La Quercia.

Popis

Bazén s dětskou částí a se sluneční terasou (v provozu v závislosti na počasí), výtah (v rezidenční části), dětský koutek, prádelna (za poplatek), 1 parkovací místo / apartmán. Písečná pláž se nachází cca 600 metrů od villaggia (navetta na pláž zdarma, jezdící v pravidelných intervalech). Plážový servis za zvýhodněnou cenu při objednání předem, dle disponibility.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Benátsko nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat